Dziwne objawy

napisał/a: vendetta555 2015-11-23 20:25
Witam,
Piszę tutaj, ponieważ nie mam jak obecnie udać się do lekarza (komplikacje z ubezpieczeniem zdrowotnym za granicą... długa historia), a mam nieco dziwne objawy. Wszystko zaczęło się jakieś 1.5 miesiąca temu, kiedy podczas choroby złapała mnie grzybica pochwy. Na szczęście szybko wychwyciłam i wyleczyłam, jednak po miesiącu musiałam się przeprowadzić i ponownie dostałam grzybicy. Zastosowałam inne, nieco mocniejsze leczenie, ponieważ w tym samym czasie zaczęłam mieć pobolewanie pęcherza moczowego (nie wiedziałam, czy to infeckcja pęcherza, czy może jedno z objawów grzybicy). Udało mi się to też wyleczyć, ale od tego czasu miewałam wieczorami w tygodniu pewien dyskomfort w okolicy pochwy i cewki. Czasem lekko swędziało, czasem bardziej piekło i parło na cewkę. Muszę jednak podkreślić, że miałam to tylko wieczorami i też w nie wszystkie dni. O dziwo, gdy byłam bardziej odprężona i nie myślałam jakoś bardzo o tym, to objawów w ogóle nie było. Wydawało mi się jednak, że może być to spowodowane suchą pochwą i zaczęłam stosować probiotyki, które mają pomóc na to (zaczęłam jakieś 4 dni temu). Niestety od dwóch dni pojawiły się dziwne objawy - pobolewanie pęcherza, choć częściej cewki moczowej. Zaczęłam pić preparaty ziołowe mające oczyścić pęcherz. Przez to bardzo często sikam, ale nie mam raczej za każdym razem boleści przy oddawaniu moczu. Pobolewuje jak siedzę, ale jak pracuję i coś robię, to nie czuję tego. Dzisiaj wydaje mi się ból nieco słabszy, ale jak googlowałam "ból cewki moczowej" to za każdym razem wyskakiwały różne chlamydie i inne taki, i zaczęłam się martwić. Mam jednego stałego partnera, który przed spotykaniem się ze mną się przebadał i był czysty.
Czy wygląda Wam to na zwykłą infekcję, czy lepiej iść się przebadać? Ból niby słabnie, ale psychika robi swoje... Może moje objawy z dyskomfortem są tylko wytworem psychiki (miewam ataki nerwicy), bo zaczęło się, jak rozpoczęłam pracę w nowym miejscu...
Bardzo proszę o poradę i z góry za nią dziękuję!