dziwne objawy po posiłku

napisał/a: Miilena 2011-11-15 17:00
Witam
Moim problemem od kilku dni jest dziwne "bulgotanie" w podbrzuszu. Jest ono na dodatek nabrzmiałe tak samo jak moje piersi. Muszę często oddawać mocz, co wcześniej aż tak często mi się nie zdarzało. Od dziś zaczęłam odczuwać bardzo delikatny ból, lewej pachwiny, jednak nic nie odczuwam w prawej. Wcześniej odczuwałam lekkie nudności jednak nie doprowadziły, one do wymiotów i ustąpiły po kilku dniach.
Dodam, że to "bulgotanie" odczuwam najczęściej i najsilniej po posiłku, jednak co z tym wspólnego mają obrzmiałe piersi które są spowodowane prawdopodobnie uaktywnieniem progesteronu?
Nie wiem co robić, bo boję się że mogą to być oznaki ciąży, te obrzmiałe piersi, częste oddawanie moczu i obrzmiałe podbrzusze. Jednak na to jest bardzo mała szansa gdyż okres miałam zawsze regularnie, ostatni raz współżyłam z chłopakiem około dwóch tygodni temu i był on zabezpieczony. Kolejna miesiączka powinna pojawić się za mniej więcej półtora tygodnia, jednak teraz bardzo się denerwuję i pewnie się opóźni..
Bardzo proszę o pomoc.

Milena.
napisał/a: delinka79 2011-11-15 18:47
mozebyc jakasinfekcja drog moczowych dosc czesta sprawa u wsplzyjacyh kobiet , nie am pieczenia przy oddawaniu moczu ? bolow podbrzusza? ciaza raczej odpada, bylo zabezpieczenie poza tym za wczesnie na takie objawy by bylo
napisał/a: Miilena 2011-11-15 19:06
nic nie piecze, bólów podbrzusza nie ma o ile nie liczą się te "bulgotania' dziwne, tylko że to nie boli. Jedyne co lekko boli od niedawna to lewa pachwina, z prawą jest wszystko w porządku.
napisał/a: delinka79 2011-11-15 19:08
biegunka ? zaparcia ?nudności? wymioty?stan podgoroaczkowy? mozna jakis probiotyk wziac na poprawienie flory jelit np.Linex forte
napisał/a: Miilena 2011-11-15 19:14
z wymienionych były tylko nudności, które szybko minęły i obeszło się bez wymiotów. Niepokoi mnie głównie ból tej lewej pachwiny i nabrzmiałe podbrzusze i piersi. Dziwne to ostatnie szczególnie o ile to tylko problem gastrologiczny.