dziwne objawy jelitowe - pomocy!!

napisał/a: geralttee 2007-01-31 19:51
od jakiegoś czasu mam nawracające problemy ze strony jelita grubego. burczenie w brzuchu, czasem bóle, problemy z oddawaniem kału i uczucie niepełnych wypróżnień. objawy są okresowe, co kilka miesięcy czasem rzadziej. stolec jest jesny, bez widocznych domieszek. ogolnie nie naleze do ludzi spokojnych - cierpie/cierpialem na nerwice krazeniowa i serca, raczej sie nie wysypiam i niezbyt regularnie jem. ale czy te objawy moga z tego wynikac? mam 23 lata - i nie wiem sam... boje sie ze to cos powaznego. do lekarza strach isc bo juz sam nie wiem jakie wizje podsuwa mi wyobraznia... :] czy jest powod do powaznego niepokoju? prosze o pomoc

pozdrawaim.

[ Dodano: 2007-01-31, 19:53 ]
Dodam ze robilem 3 miesiace temu badania krwi - watroba, ob, morfologia w porzadku. nie uskarzam sie tez na brak apetytu czy chudniecie........
napisał/a: Izka1 2007-02-01 12:22
Cześć! myślę,że Twoje problemy wynikaja z Twojego trybu życia.Stres,nieregularne posiłki,źle przespane albo nieprzespane noce wpływają niekorzystnie na nasz organizm a miedzy innymi na ukl.pokarmowy.Ale nie zaszkodzi wizyta u gastroenterologa.A moze jakies tabletki uspokajające...