Dziwne objawy choroby?

napisał/a: Macius1993 2015-04-14 12:24
Meżczyzna, 22lata, student, 193cm, 91kg, wysportowany.

Witam serdecznie,

Nie wiem czy w dobrym dziale jestem, bo obojawy nasilaja sie na wiele dzialow, wiec z gory przepraszam.
Odkad wroclem z wakacji, BALI (indonesia) 4miesiace temu, mam dziwne problemy zdrowotne. Przedstawie moje objawy:
1) Problem z wzrokiem? Przesuwanie sie obrazu, np. Czesto jak patrzymy w slonce zostaja nam ono na chwilke gdy spojrzymy w inne miejsce. Moj problem polega na tym ze mam tak caly czas, nie tylko z SLONCEM! Z kazdym obrazem, im bardziej jasny to na dluzej, jest to taki efekt nakladania sie obrazow, poprzedni znika pojawia sie nastepny. Te zapamietanie obrazu trwa mniej niz sekunde, da sie z tym zyc, ale denerwujace to jest... Zauwazylem ze po alkoholu sie nasila.
2) Problem z zoladkiem? Nie wiem jak to nazwac, ale mam taki efekt ze jak przelykam sline to czuje jak ona idzie przez moj caly organizm, tak jakby byl zapchany? Gdy jem cos, caly czas burczy mi w brzuchu i objawiaja sie gazy. Np. zjadlem obiad jestem najedzony cos polykam i mi burczy ;/ ..
3) Problemy z kluciem? Posiadam klucia w calym tulowiu, najczesciej klatka piersiowa i serce. Ale tez na plecach i takie dziwne efekty mrowienia.
4) Po pewnym czasie pojawily mi sie bole glowy, sa one w ROZNYCH miejscach, efekt mrowienia rowniez. W roznych mam na mysli raz u gory, raz lewo lub prawo, czasem srodek lub dol .. Dziwne.

Badania jakie zrobilem to: Echo serca, badania krwi, badania krwi pod mikroskopem. Wszystko mialem w normie.
Supplemynty jakie biore: Magnez, zen-szen, bialko serwetkowane.

Lekarze mi mowia ze jestem zdrowy. Nigdy nie mialem problemow z zdrowiem, dopiero teraz. Jestem wysportowany gram w kosza i chodze na silownie.

Bardzo prosze o pomoc, podpowiedz jakie badania powinnienem zrobic albo do kogo sie zglosic z problem, jestem z WROCLAWIA.

Pozdrawiam,
Macius1993