Dziwne, niepokojące zmiany

napisał/a: pati09812 2014-12-23 04:47
Od mniejwiecej 4,5 miesiaca wspolzyje z partnerem. Nigdy nie mialam regularnych miesiaczek, jednak w zeszlym miesiacu krwawienie wogole nie wystapilo, zamiast niego zaobserwowalam dziwna, odrobine wodnista, brazowa wydzieline z pochwy, a mocz mial mocny zolto-pomaranczowy kolor. Test ciazowy ktory wykonalam byl ujemny, jednak w tym miesiacu znow obserwuje ten sam problem, przy czym czesto odczuwam pieczenie pochwy. W okresie tych dwoch miesiecy dosc sporo urosly mi piersi, na zmiane mam bardzo duzy lub praktycznie nie mam apetytu, jestem wiecznie zmeczona i senna, bardzo duzo spie, oraz pojawily mi sie fioletowe worki pod oczami.
Bardzo mnie to niepokoi a mieszkam w holandii i moj lekarz rodzinny nie chce mi dac skierowania do ginekologa a bez tego nie moge isc na wizyte.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-12-23 07:34
Witam
Czy zaobserwowałaś zmiany w śluzie wydzielniczym z pochwy w postaci tzw. "serka".
Odczuwasz bóle w okolicy pęcherza moczowego?

Pozdrawiam
napisał/a: pati09812 2014-12-23 11:30
Moja wydzielina jest lekko ciagnaca, bezbarwna ale wraz z nia pojawia sie dziwna brunatna wydzielina. Bol odczowam ale dosc zadko.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-12-23 16:30
Problem brązowej wydzieliny może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi oraz infekcją, nadżerkami, guzami w pochwie.
To co mogę zaproponować aptecznymi i domowymi sposobami:
- Zakupić urofuragin
- Globulki dopochwowe z pałeczkami kwasu mlekowego - możliwe że masz zachwianą mikroflorę pochwy
- Nasiadówki z szałwii oraz rumianku
To tylko Moje przypuszczenia ale muszą być wykonane badania w tym kierunku aby zbadać jak wygląda pochwa, jajniki.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt Życzę :)
napisał/a: pati09812 2014-12-23 18:29
A czy pozostale objawy tez moga miec ta sama przyczyne? To znaczy powiekrzenie biustu, zmeczenie, worki pod oczami
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-12-24 08:46
pati09812 napisal(a):A czy pozostale objawy tez moga miec ta sama przyczyne? To znaczy powiekrzenie biustu, zmeczenie, worki pod oczami

Rozumiem, że podczas całego okresu czasu, partner nie doszedł w Tobie i stosunek był w zabezpieczeniu albo przerywany?
Używasz tabletek antykoncepcyjnych?

Piersi powiększają się przed okresem ze względu na zatrzymanie wody w organizmie spowodowane jest to spadkiem hormonów płciowych.
Wykonaj ponownie test ciążowy dla pewności. Jeżeli masz dostęp do punktu pobrań krwi, warto byłoby wykonać test Beta HCG.

Pozdrawiam
napisał/a: pati09812 2014-12-24 08:53
Stosunek zawsze byl z prezerwatywa. Nigdy wczesniej przed okesem nie powiekrzaly mi sie piersi, a tak jak wsponialam w watku - to drogi miesiac kiedy zamiast krwawienia mam brazowa wydzieline. Test ciazowy chce jesze raz zrobic w ta niedziele.