Dziwne fantazje

napisał/a: beeql 2009-09-30 20:46
Hej, mam bardzo dziwny, problem i martwię się o siebie. Wstydzę się o tym pogadać z kimś w realu, więc postanowiłem was spytać o radę. Mam 14 lat. Od jakiegoś czasu mam sny, że ktoś obcy mnie dotyka, na początku się trochę opieram a potem w końcu się rozbieram. Zawsze jest to jakiś dorosły mężczyzna, którego nie znam (nie ten sam, za każdym razem inny). Wtedy się budzę i najzwyczajniej w świecie.. chciałbym żeby ten sen się spełnił. Nie jestem homoseksualistą, miałem dziewczynę. Po prostu czasem mnie coś takiego nachodzi i chce się komuś jak z tego snu dać robić to co robi mi w śnie. Co zrobić? Czy to coś z psychiką? Raz wymieniłem się nawet nagim zdjęciem z jakimś obcym gościem z internetu. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam. W razie jakiś pytań : desperat1234@vp.pl
napisał/a: neci 2009-10-12 20:32
w twoim wieku jest to naturalne, seksualnosc dopiero sie kształtuje i takie fantazje sa naturalne, nie musisz sie ich obawiac, bo duzo nastolatków je ma(fantazji dotyczacych obu płci). wszystko jest w porzadku, ale nie rozdawaj swoich nagich zdjec w necie, bo tak naprawde nie wiesz kto je oglada i co z nimi potem robi, chyba bys nie chcial zeby jakis kolega zrobil ci taki zart a potem rozglosnił to po szkole, jesli jakis dorosły chce wymieniac nagie zdjęcia z nieletnimi musisz wiedziec ze masz do czynienia z pedofilem, co z reszta należałoby zglosic policji, ale tego pewnie nie zrobisz a szkoda.nie kontaktuj sie z tym czlowiekiem, nie podawaj mu swoich danych numeru gg i innych rzeczy, bo może wtedy grozić ci niebezpieczeństwo. a to co dzieje w fantazjach i nawet jeśli cie to podniec a jest diametralnie inne w rzeczywistosci
napisał/a: jadwigaszpaczynska 2009-10-13 16:45
Witaj Beeql.
Zgadzam sie z tym, co napisał już do Ciebie Neci, a od siebie dodam jeszcze cos takiego : z tego, co wiem, w okresie dojrzewania toczy sie w naszych ciałach i w psychice tzw "burza hormonów". Komórki bywaja zdezorientowane, gdyż płeć ta emocjonalna i psychiczna ( po fizycznej) musi się " skrystralizować".Sa młodzi ludzie, ktorzy nie miewaja takich problemów jak Ty z okresleniem swoich preferencji seksualnych, z czego to wynika, nie wiem.Osobiscie bym Ci doradzała skontaktowanie sie ze specjalista -seksuologiem lub z psychologiem, chociazby po to, zeby Ci lepiej wytłumaczył, co sie z Toba dzieje, zebys nie popełnił jakiegos błędu, ktory jeszcze bardziej Ciebie zdezorientuje, co do tego KIM MASZ SIĘ CZUĆ.Wiem, ze wielu młodych chłopców w Twoim wieku daje sie wykorzystywać dorosłym mężczyznom, a potem tego żałuja, gdyż nie był to ich zdaniem, dobry wybór.To jest -moim zdaniem - zbyt poważna decyzja, zebys sam o tym decydował, mając tak mało danych na ten ten temat i nie umiejąc przewidzieć konsekwencji , jakie moga wyniknąć z takich Twoim zdaniem " niewinnych zabaw" .Ponieważ to jest Twoje zycie i mimo iż masz dopiero ( lub az) 14 lat DECYZJĘ MUSISZ PODJĄĆ SAM.Życze Ci dokonania " najzdrowszego" dla Ciebie wyboru.