dziwne bóle w okolicach stawu biodrowego- pomocy !!

napisał/a: AgnieszkaD1 2007-01-30 16:11
Proszę o pomoc... Miewam dziwne bóle w okolicy miednicy, lewego stawu biodrowego w tylnej jego częsci. Rodzaj bólu: ostry, kujący, czasem uniemożliwiający wyprostowanie bądź stanie na lewej kończynie. W maju 2006 roku wystąpiły u mnie te same objawy. Zglosiłam się do lekarza internisty, który zlecił wykonanie zdjecia RTG. Zdjęcie podobno nie wykazało zadnych zmian, a opinia lekarska brzmiała - przeciązenie stawu. Przypisał jakies leki, maści i po jakimś czasie ból ustąpił. Ale teraz od jakis 2 tyg. miewam te same bóle. Jestem w 14 tygodniu ciąży, a bóle sa dość nieznośne. Wątpie żeby to było przeciązenie stawu, bo w moim stanie raczej nie moge sobie pozowlić na jakieś "przeciążenia", a bol jest taki sam jak poprzednio.
Będę wdzieczna za szybką diagnozę mojej dolegliwości.
napisał/a: Izka1 2007-01-30 21:39
Hej!moze faktycznie masz jakies przeciązeniowe zmiany w stawie biodrowym i pewnie jakies zmiany zwyrodnieniowe....niestety niektórzy lekarze nie potrafią odczytywac zdjęć RTG i pisza co im ślina na język przyniesie..ale myślę,że teraz Twoje bóle moga byc zwiazane z ciazą,bo zaczynasz dodatkowo obciazac stawy biodrowe,chocby przez to,że miednica zmienia swoje ustawienie,no i masz dodatkowy ciezar.
napisał/a: JustysiaS 2008-09-23 15:35
Hi. Mam podobne bóle w lewym biodrze a dokładniej w lewej pachwinie. Zwichnęli mi biodro jak byłam malutka podczas porodu i wykryli to po 6 m-cach. Długo mnie leczyli i powinno być wszystko ok ale z wiekiem mam coraz większy problem. Początkowo bóle występowały sporadycznie potem systematycznie podczas miesiączki natomiast teraz ból jest non stop. Lekarze nic nie widzą, co mam robić? Planuję ciążę i boję się żeby nie było większych problemów. Co robić?