Dziwne bóle w jamie brzusznej

napisał/a: Blue111 2017-08-07 16:44
Witam,
mam od jakiegoś czasu ok. 3 lat powtarzający się pewien problem, otóż odczuwam dziwne bóle w dolnej okolicy jamy brzusznej zawsze rano po przebudzeniu i intensywniej w trakcie poruszania się w pozycji leżącej, jednak chwilę lub natychmiast po wstaniu, dolegliwość mija. Bóle czasem występują kilka dni pod rząd, a czasem jest dzień, dwa, tydzień, miesiąc lub więcej czasu spokoju. Mam wrażenie jakby to był ból wewnętrznych powłok brzusznych, ale czasem bóle i miejsca bólu nieco się różnią. Czasem boli tylko z tyłu na wysokości tak mniej więcej nerek i ból jest tak jakby równomierny, czasem odczuwam ból tylko z przodu. tak gdzieś blisko dolnych ścianek brzucha, a czasem boli z jednej i drugiej strony. Robiłam chyba w 2015r. tomografię komputerową jamy brzusznej (cel: nadnercza), jak i w 2016r. USG jamy brzusznej i nic nie wykazały obydwa badania, także we krwi jeśli chodzi o np. nerki, to wszystko jest ok.
Nie wiem czy dobrze to opisuję, ale dolegliwości są dla mnie dość nietypowe i trudne do dokładnego opisania, nigdy się z czymś podobnym nie spotkałam, aby Ktoś opisywał i odczuwał podobne dolegliwości, nie wiem do jakiego lekarza się z tym udać, który naprawdę by umiał pomóc.? Może Ktoś jednak spotkał się z czymś takim i mógłby mi doradzić..? będę bardzo wdzięczna. Oprócz tego choruje na Hashimoto, mam problemy hormonalne, nadczynność nadnerczy, (nie przebadałam jeszcze dokładnie jajników), hirsutyzm, wysoki kortyzol, androstendion, testosteron, 17-oh progesteronu, i DHEA - SO4. Mam też przywrę, chyba wątrobową, ale czy to ten rodzaj przywry to w 100% nie wiem.