Dziwne bóle brzucha, mrowienie, ucisk

napisał/a: Pablo1991 2013-10-18 21:09
Wszystko zaczęło się jakieś 2tyg temu gdzie zauważyłem na papierze toaletowym śladowe ilości krwi,podejrzewam że są to hemoroidy,stolec był twardy.Jakiś tydzień temu pojawiły się od czwartku do poniedziałku kłucia 2-3razy dziennie w okolicy żeber po prawej stronie.Udałem się zatem do lekarza pierwszego kontaktu,skierował mnie na badanie usg jamy brzusznej gdzie wykryto u mnie dyskopatie i wątrobe z cechami rozlanego wczesnego stłuszczenia.Kłucia od wtorku ustały lecz pojawił się teraz dziwny tak jakby ból,ciężko to opisać,mrowienie,ucisk,pieczenie nad pępkiem a żebrami w godz.od12-00 do nocy dopóki nie usnę.Wydawało mi się to dziwne dlatego wczoraj udałem się do szpitala gdzie zrobiono mi ekg i pobrano krew gdzie wykluczono OZW , zatorowość płucną lekarz po obadaniu mnie stwierdził że jestem zdrowy ,krwi nie znalazł w odbycie i uznał że są to hemoroidy,po czym kazał w razie bólu stosować leki przeciwbólowe.W związku że dopiero jestem wyznaczony na styczeń do gastrologa i proktologa jestem zaniepokojony swoim stanem zdrowia. Dzisiaj ból pojawił się tak samo około godz.14 wraz z lekką gorączką 37,4 i trwa do teraz,mimo wzięcia leku przeciwbólowego.Mrowienie,pieczenie nad pępkiem a żebrami nie wiem co robić ?
Jaka może być przyczyna takiego zachowania mojego organizmu ?
napisał/a: allow123 2018-09-17 18:37
Udało się Ci dojść co to może być?
napisał/a: jolkanowak3 2018-09-18 10:10
No właśnie też jestem ciekawa, to mrowienie pod pępkiem hmmm...