Dziwne bąble. Jama ustna i język.

napisał/a: jannuary 2013-03-23 19:30
Cześć wszystkim. Mam dziwny problem. Otóż jakiś czas już temu w jamie ustnej na węwnętrznej stronie policzka wyrósł mi czarny bąble. Natychmiast rozwaliłem go. I od tametego czasu wyskakują mi takie na języku i ogólnie w jamie ustnej. Raz takie małe pierdoły a raz takie duże czarne. Albo czarne lub takie ciemne prawie, że czarne. Zawsze po alkoholu mi wyskakuję. I chyba jak mam kontakt z czymś nie do końca czystym to możliwe, że coś tam może wyskoczyć. Ale wyskakuje mi takie duże po zjedzenia mleka z płatkami czakoladowymi. Nie wiem co do tego ma mleko i płatki czekoladowe. Brałem płyn antybakteryjny i przeciwgrzybiczny według zaleceń lekarza i owszem jakoś nic nie wyskakiwało oprócz tego, że cały język stał taki z ciemnym osadem i to schodzi bardzo powoli. Taki brudny język. Ale po kontakcie z mlekiem z płatkami czekoladowymi odrazu uróśł mi ciemny bąbel na języku i nie jest mały. Załaczam zdjęcia tego świeżego bąbla. Zdęcia duże nie są ale możecie powiększyć. Nie musi być wyrażne i można powiększyć i odpisać mi co to może być. Bardzo bym prosił. Chodziłem do laryngologa z tym ale on rozkłada ręce bo gdy do niego idę to mi znika to.

[img]http://img199.imageshack.us/img199/6971/img0683li.jpg[/img]

[img]http://img600.imageshack.us/img600/3741/img0684jy.jpg[/img]
napisał/a: jannuary 2013-03-26 12:00
Ktoś tutaj jest ???
napisał/a: jannuary 2013-03-29 13:46
Kiepskie te forum coś. Prawie, że tydzień minął a tu ani jednej odpowiedzi.
napisał/a: jannuary 2013-04-03 10:40
To cos dodam jeszcze. Zauważyłem, że natychmiastowo takie ustrojstwa się robią po spożyciu płatków do mleka, czipsów, mieszania alkoholu z czipsami, kiełbasy. A co łaczy te rzeczy? Ja wnioskuje, że zawartosć glutenu. Czy to możliwe, że dostałem alergii na gluten i ona się tak mocno przejawia? Dodam., że też mi wyskakuje to po zjedzeniu drażetek Orbit Mints Składniki to: Substancje słodzące sorbitol, izomalt, aspartam, acesulfam k, sukroza; kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancja przeciwzbrylająca E470b, aromaty, barwniki. Nie widzę tu już glutenu. Ale dodam, że ogólnie mam wrażliwy organizm. To znaczy delikatna skóra, delikatne wargi. Zbyt gorąca herbata i warga jest zraziona. Czy ktoś może napisać czy to może być jakaś alergia pokarmowa? Z tym glutenem coś podejrzane właśnie. Wystarczy, że zjem kilka czipsów czy prażynek to odrazu w jamie ustnej pojawiają się ustrojstwa jak na zdjęciu. Proszę o jakąś odpowiedż. W końcu to forum medyczne a nikt nie odpowiada.
napisał/a: innyuser 2013-08-23 21:55
Witaj
Faktycznie nikt nie podpowiada :/
najlepiej nie jedz tego co powoduje taki stan a poza tym pokaż to jakiemuś specjaliście- ja bym tak zrobił pozdro