dziwne bąbelki przy odbycie

napisał/a: natalkaaa 2015-01-09 21:59
Witajcie, od kilku tygodni mam takie ustrojstwo w okolicach odbytu, myślałam z początku, że to może potówki od siłowni, ciepła, itp. mam wrażenie, że jest tego więcej. Wstydzę się iść do lekarza, dlatego proszę was o pomoc w zidentyfikowaniu.
poniżej zdjęcie: Zippyshare.com - 20150107_234940-1.jpg
napisał/a: piotrosiama 2015-01-10 00:41
Niestety zdjęcie się nie ładuje. Zanim wstawisz nowe to podaj więcej szczegółów typu : swędzi, piecze, korzystasz z basenu, solarium, zauważyłaś te bąbelki po jakimś zdarzeniu, miewasz problemy z wypróżnianiem itp.
napisał/a: wikam2 2015-01-10 11:01
Zdj. prześlij koleżance na pw ;)
napisał/a: natalkaaa 2015-01-12 23:06
Witajcie, u mnie zdjecie sie laduje kopiuje caly link i wklejam. Nie wiem dokladnie kiedy je zauwazylam, podcierajac sie wyczulam drobne babelki w kolorze ciala jakby z jakas surowica w srodku. Myslalam ze to potowki od sportu. Na basen nie chodze, na solarium tez nie. Ostatnio mam problem z wyproznieniem, zauwazylam nawet czasem krew, w lusterku widze tez male zdrubienie jakby hemoroid...
napisał/a: piotrosiama 2015-01-13 00:02
To już więcej info. Moim zdaniem to hemoroidy - kup w aptece jakiś środek, a że są w różnych cenach to coś sobie dobierzesz. No i ważna sprawa nie należy dopuszczać do problemów z wypróżnianiem czyli : różnorodne posiłki z błonnikiem, dużo wody mineralnej niegazowanej oraz ruch.
A do lekarza to podobno już się umówiłaś.
napisał/a: piotrosiama 2015-01-13 03:47
Zadałaś to pytanie i na wizaz / bo tyle mi się z linku wyświetliło/- hmm boisz się czy to nie kłykciny. W sumie to za mało informacji aby jednoznacznie stwierdzić co Ci dolega - strasznie jesteś oszczędna w słowach i nie podajesz wszystkich faktów jak niezabezpieczony seks. Idziesz jutro do lekarza /do dermatologa ? / więc daj znać.
napisał/a: natalkaaa 2015-01-14 17:18
witajcie ponownie! Okazało się, że są to powiększone gruczoły łojowe - smarować sudocremem, po 2 tygodniach powinno zejść. Wiecie może dlaczego to się pojawia? skąd się bierze? U lekarza z głowy mi wypadło by o to zapytać ;)