Dziwna wysypka na skórze.

napisał/a: Xanterek 2014-01-12 20:29
Witam. z 3 tygodnie temu, byłem u dziewczyny. Za tydzień znowu bylem, ale pod wieczór strasznie mnie coś swędziało. Po weekendzie, wróciłem do domu. Swędzenie przeszło, na jakieś 2-3 dni. po 3 dniach tak swędziało, że budziłem się w nocy.. Najbardziej, gdy już się przykryłem, i o 18.. Nie dało się wysiedzieć, po kilku dniach zauważyłem na swojej skórze dziwną wysypkę, troche jak pokrzywka (taka malutka, lekko czerwona). Myślałem, ze to uczulenie na Elektronicznego Papierosa, albo na cytrusy własnie miałem taki olejek wlany.. Brałem wapno 3 dni nie pomagało, mówili że to może byc na jakiś nowy proszek którego używałem w domu. Kazali brać wapno z Witaminą C, dalej nie pomagało. Do dermatologa jestem zarejestrowany na 19 lutego, do tej pory chyba oszaleje tak swędzi wieczorami. Byłem u Lekarz ogólnej, powiedziała że to może być uczulenie, przepisała mi Zyrtec-1 raz na noc/ Ataraz-1 raz na noc i Cutivate-masc skonczyła się po 2 posmarowaniach. Swędzi całe ciało, najbardziej, Uda, klatka piersiowa + brzuch, i rece. ;) Krosty są tylko na brzuchu troche, udach, i kolo nadgarstków.; )