dziwna skóra na mosznie

napisał/a: Grzegorzel 2014-06-29 15:59
witam, mam 29 lat od jakiegos czasu borykam sie z problemami ze zdrowiem, probuje juz wszystkiego, ale moze ktos sie z tym spotkal, ogolnie jakby choroba postepowala, co sie dizeje?zacznijmy od najwyrazniejszych sympotoow ktorymi jest zaczerwieniona moszna napletek i cewka moczowa i od jakiegos czasu dziwna struktura skory na niej(prązkowana)jakby lekko pouchnieta i stad takie dizwne slaczki sie robia, zalczam zdjecia.znalazlem na internecie post z 2012r.ktos mial to od 4 lat bez kontaktu seksualnego, smaroal wszystkim i nic nie pomagalo do tego mial prpzpekriowne oczy i wypadaly mu wlosy(u mnie dzieje sie podobnie), nie moge sie z nim skontaktowac...pozatym pobolewaja mnie plecy szumi w uszach mam czerwone gardlo...roiblem testy na borelioze(podstawowy) na chlamydie z krwi, rezonanse krgoslupa, kile i hiv, ogolen badania krwi itd.bralem duzoantybiotykow wciagu 10 miesiecy 7x(ale grzybicznych oznak nie ma, nie piecze nie swedzi nie smierdzi, nie ma jakiejs niepokojacej wydzieliny.Uzadlila mnie osa na kilka dni przed zanim sie zaczely moje problemy ze zdrowiem...wiem ze to banalne ale rana sie nie goila i mocno swedziala(dla porownania dizen pozniej uzadlila mnie kolejna i zeszlo w kilka godzin) oto zdjeica moze ktos sie napotkal na cos podobnego...pozdraiwma i licze na pomoc.nieiwem moze to alergia...a moze efekt stosowania wlasnie wszelkich masci i skora ma poporstu dosc?stosowalem clotrimazol octaniseppt i kilka razy emolium bo myslalem ze to wysusozna skora...