Dziwna opuchlizna pod oczami

napisał/a: biedak1 2013-08-19 22:40
Witam.
Mam problem , mam jakąś dziwną opuchlizne pod oczami nie są to zwykłe worki tylko takie kreski pod oczami nie wiem co to moze byc mam to juz dosyc długo i nie wazne czy sie wysypiam czy nie nadal to jest mam dopiero 19 lat jestem facetem.
Bardzo prosze o pomoc tutaj link do zdj. http://imageshack.us/photo/my-images/17/g82j.png/ to tylko taki prowizoryczny rysunek ale tak to wyglada mniej wiecej :(
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-19 23:46
Hihihi fajna fotka... Podobasz mi się!!! Czy masz cienie pod oczami? Czy skóra w tych miejscach jest cienka? Zrób fotkę jednego oka. Można będzie lepiej coś doradzić bo jak piszesz że masz kreski to nie bardzo wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.
napisał/a: biedak1 2013-08-20 11:25
tzn nie mam zadnych cieni no a skóra jak to pod okiem jest dosyc cienka tutaj link :
http://fotoo.pl/show.php?img=593529_oko.png.html
wygląda to tak jak by jakas blizna czy cos ;(
napisał/a: biedak1 2013-08-21 19:32
Pomoze.ktos?
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-21 20:54
Hej sorry że nie pisałam wcześniej ale czas mi nie pozwał...Dla mnie to jest obrzęk-opuchlizna pod okiem. Przez to tworzy się taka jakby krecha poniżej.Przyczyn może być wiele. Również uwarunkowania genetyczne... Pozdrawiam.
napisał/a: biedak1 2013-08-21 21:39
A jak cos takiegp mozna zwalczyc probowalem jakies.oklady robic ale.nie.pomaga . Rano gdy wstaje jest to trocje opuchniete a poznoej zchodzi do takiego poziomu jak na zdjeciu:(
napisał/a: biedak1 2013-09-05 15:04
A moze byc to przyczyna starzenia sie skóry? Np brak kolagenu ? Prosze o pomoc.
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-05 16:42
Hej. Opuchlizna może być efektem nadmiaru soli w organizmie,również warto sprawdzić tarczycę i nerki.
Masz dopiero 19 lat więc twoja skóra nie starzeje się jeszcze... Za kilka lat. Pozdrawiam i proszę byś się tak nie zamartwiał.
napisał/a: biedak1 2013-09-05 18:50
Badanie na tarczyce robilem i wyszlo dobrze a co do soli to staram sie jak najmniej jej uzywac .
W okres zimowy ćwicze na silowni a tam sie strasznie.poce wiec pozbywam sie chyba tej soli , tak mi sie wydaje,
A sa moze jakies suplementy ktore dzialaja dobrze na oczy i na skore wokol nich ?
I wielkie dzieki ze starasz sie.mi pomoc.
napisał/a: biedak1 2013-09-13 10:19
A mozesz mi doradzic co robic zeby zniknelo zaczerwienienie oczu i bol ? Bralem krople na przekrwione oczy ale to nic nie daje.moze sa jakies tabletki na to?
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-13 18:28
A robiłeś sobie w ostatnim czasie badania krwi? Jak wygląda morfologia?