Dziwna narośl na podniebieniu

napisał/a: Artek89 2010-03-20 22:31
Witam wszystkich! Ostatnie czasy byłem przeziębiony, gorączke wyleczyłem katar sie kończy. Natomiast Gardło zostało. Byłem u lekarza przepisał mi antybiotyk Zamur-500, jednak po 1 taabletce odpuściłem i nie brałem dalej. Drżenie rąk, straszne pocenie, okropne mdłości. Gardło myślałem że dziś rano już przeszło, 0 bólu nic. Jednak teraz przy przełykaniu śliny boli mnie tylko po lewej stronie. ( wczesniej bolało tylko po prawej). Oczywiście ten ból jest koło migdałkow. Załączam zdjęcia, bo wygląda to strasznie według mnie. Licze że chociaż jedna osoba pomogła by mi z tym. Mam zamiar wybrać się do laryngologa w najbliższym czasie, ale narazie chciałem się może czegoś dowiedzieć... Oto zdjęcia:
[attachment=0:1kcfldsu]DSC00129.JPG[/attachment:1kcfldsu]
tutaj zaznaczyłem na czerwono jakieś dziwne coś. Na dole za językiem nie wiem co to jest, jak by mały języczek.
[attachment=1:1kcfldsu]DSC00130.JPG[/attachment:1kcfldsu]
tutaj zanaczylem takie 2 kreski. wczesniej a po prawej mnie bolala, przy przelykaniu sliny. i w sumie dzis bylo tam wszystko male nie napuchniete, a teraz ta po lewej napuchla i mnie boli przy lykaniu sliny:/ jak widac na zdjeciach moje gardlo wyglada dosc dziwnie, nie wiem czemu... pare miesiecy temu pilem duzo gazowanego, tak mysle ze to przez to, mialem Controloc i te objawy przeszly, jedynie czasem taka klucha w gardle sie pojawia i tyle.
Prosze o jakas pomoc czy informacje co to moze byc, szczerze mowiac mam strasznego pietra.
napisał/a: Artek89 2010-03-22 23:48
jakas moze hmm lekka sugestia co to moze byc? :/