dziwna miesiączka i plamienia

napisał/a: Jeżyna 2015-10-04 13:04
DZIEN DOBRY.Proszę o porade. 20.09.współzyłam z męzem i w trakcie pojawiła się jasna krew , pomyslałam ze to miesiaczka chociaż za wczesnie o kilka dni. Przez nastepne dwa dni nic nie było i po dwuch dniach dostałam krwawienie typowe do miesiaczki duze krwawienie ze skrzepami, trwały pięc dni.po tych dniach cały czas plamie ,na poczatku było to plamienie na przemian czerwone jak i brunatne a teraz brazowe . Czasami pobolewa mnie miednica i lekko dół brzucha ale sporadycznie.martwie się bo nigdy tak nie miałam. dzis jest 4.10.. i nadal mam plamienie. Skonczyłam 40 lat, miałam problem z endometrium w kwietniu miałam abrazje endometrium 16 cm, po abrazji 12..do tego niedoczynnosc tarczycy i zmiana leków latem ,w tej chwili tsh 1.08. do ginekologa zapisana jetem dopiero na 16-tego pazdziernika ,niewiem czy mam się martwic i iśc wczesniej do innego.
napisał/a: Jeżyna 2015-10-05 06:50
Zapomniałam jeszcze napisać ze ostatnio męcza mnie takie objawy jak uderzenia gorąca ,poty, osłabienia,objawy menopałzy ..lekaz endokrynolog powiedział że mozliwe ze moge wchodzić we wczesna menopałze czy ma racje?