Dziwna.. choroba (?)

napisał/a: ~Anonymous 2014-08-24 22:58
Otóż od dłuższego czasu na wargach sromowych mam biały nalot... o smrodku zepsutej ryby. Nawet jak je umyję pojawia się on ponownie w krókim czasie. Do tego doszedł grudkowaty śluz, bez zapachu lub z delikatnym zapachem białego sera czy twarożku. Widać go dopiero po np. włożeniu i wyjęciu palca z pochwy, sam "nie wychodzi" a na palcu zostaje wtedy spora ilość tego.. czegoś. Co to jest? Czy ewentualnie mogę to wyleczyć? Byłam z tym kiedys u ginekologa, ale jako jeszcze dziewica badanie było wykonanie nie przez pochwę, a starszy już pan ginekolog uważał, że wszystko w porządku. Ale nie jest w porządku.
***w skrócie - biały nalot na wargach śmierdzi rybą, a po włożeniu palca do pochwy i wyjęcia palec jest pokryty grudkowatą, białą wydzieliną i ma zapach serka/twarozku.
napisał/a: forgetmenot2 2014-08-24 23:50
Na forum dostaniesz rady, ale nic nie zastąpi wizyty u lekarza, który ma możliwość zbadania/obejrzenia pacjentki.
Jeśli Cie coś niepokoi, i uważasz że coś jest nie tak jak być powinno - idź do ginekologa. Będziesz miała jasną sytuację.
Ale piszesz "Byłam z tym kiedys u ginekologa", więc jeśli wtedy stwierdził że wszystko jest z tym w porządku, to dlaczego się martwisz?
napisał/a: Ell 2014-08-25 01:06
masz grzybice. Idz do ginekologa, da Ci odpowiednie leki.