dziwna choroba

napisał/a: magda2007 2007-02-11 10:10
Moja przyjaciółka jest poważnie chora. To młoda 33-letnia kobieta. Ma dwoje dzieci. Od pewnego czasu ma problemy z trzęsieniem się rąk. Złym samopoczuciem. Bólami głowy i kręgosłupa. Leżała w szpitalu, robiła badania jedna lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy. Znam ją i wiem, że objawy się nasilają a ona nie chce się do tego przyznać. Proszę o kontakt do sprawdzonego specjalisty. Muszę jej pomóc a nie wiem jak.
magda
pawel.goras@vp.pl
napisał/a: Piter1 2007-02-11 11:13
magda2007 napisal(a):Leżała w szpitalu, robiła badania jedna lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy.


Napisz w jakim szpitalu leżała?, w jakim mieście?, dobrze jest iść do jakiejś poradni przyklinicznej (uniwersyteckiej)
napisał/a: magda2007 2007-02-11 12:24
Piter napisal(a):
magda2007 napisal(a):Leżała w szpitalu, robiła badania jedna lekarze nie potrafią postawić jednoznacznej diagnozy.


Napisz w jakim szpitalu leżała?, w jakim mieście?, dobrze jest iść do jakiejś poradni przyklinicznej (uniwersyteckiej)


Witam
Leczyła się w Łodzi w szpitalu im Kopernika. Leczy się w poradni przy szpitalu Kopernika i Barlickiego.Magda
magda.goras@vp.pl
napisał/a: marcin-1975 2007-04-21 23:05
Witam.

Mam podobne objawy. Czasami jak coś zjem czuje mdłości i zawroty głowy. Kolana mi się uginają i brak mi sił. Czuję się słabo i ostatnio trace czucie w prawej ręce (wieczorami). Też czasami czuję mocną pracę serca zwłaszcza jak się położe lub wchodzę po schodach. Byłem u kardiologa i niby wszystko ok z pompą. Dał mi magnez z witaminą B6 i to wszystko. Też mnie to męczy i denerwuje. Czasami czuje lekki niedowład mięśni szczęki dolnej jakbym żuł gumę przez dwa dni (zmęczenie mięśni szczęki). Niestety nie wiem jeszcze co to jest.