Dziurki w skórze na podeszwach stóp

napisał/a: Leo1231 2015-09-15 06:42
Hej, jakiś czas temu pisałem tu o moim problemie ze skórą stóp ( http://commed.polki.pl/dziurki-na-pietach-nieprzyjemny-zapach-nadpotliwosc-vt98898.html ). Próbowałem wtedy smarować skórę benzacne, na jakiś czas wydawało mi się, że widać poprawę, ale problem wrócił i wydaje się, że się nasilił. Za każdym razem, kiedy tylko widać poprawę po jakimś czasie dziurki wracają, a wraz nimi nieprzyjemny zapach i nadpotliwość. Jestem zdesperowany, bardzo proszę o pomoc.
napisał/a: konradek221 2015-09-28 20:38
pierz skarpetki i ręczniki w najwyższej możliwej temp, kup coś do dezynfekcji skóry, butów i powierzchni od których możesz się ponownie zarazić typu prysznic podłoga itd, oraz antybiotyk w maści/żelu najtańszymi lekami jak sam walczyłem były: klindacid i hylocept (stosowane po 2 razy dziennie na umyte i zdezynfekowane stopy "incidinem m" lub spirytusem salicylowym jak mi brakło wcześniejszego). Opakowania maści starczą na 2-3 tyg. Jeżeli zachowasz odpowiednią higienę i będziesz dalej jakiś czas dezynfekowała skórę nóg to może się uda pozbyć dziadostwa.