Dziura

napisał/a: Krysian93 2007-10-02 23:19
Cześc, wczoraj wyczułem językiem dziure w moim zębie, chodzi mi o taki ząb c w środku wystaje:)i ta dziura jest przy samym dziąśle(:(jest ona średnisy wykałaczki. Boje się iśc do dentysty(.Jak myślicie będzie bolało??(narazie mnie nie boli, jest możliwośc, ze mi zachaczy o dziąsło(przy wierceniu)???gdyż tego się najbardziej boję((
PS: na czym polega wymiana blomby???gdyż dobych kilk lat temu założyli mi blombę i rodzice i mówią, że chyba trzeba ją wymienic??jak tak to jak tą blombę się wyumienia????normalnie dentyst bierze wiertło i wierci???czy jakoś ,,wudłubuje??'' prosze szybko odpisac(:(
z Góry dzieź:D
napisał/a: klapouszek2 2007-10-03 23:15
nie mysl o tym tak szczegółowo bo Twoje przerażenie będzie coraz większe. Jeśli już jest ubytek to trzeba jak najszybciej iść do dentysty bo będzie tylko gorzej - dziura sama się niestety nie załata . Idź do takiego poleconego przez kogoś - może tego co leczy Twoich rodziców - nie martw się na pewno będzie wiedział co robi i dziąsła Ci nie uszkodzi. Boleć pewnie trochę będzie ale tak do wytrzymania - w końcu od czego są leki znieczulające