Dyskopatia kręgów szyjnych a poduszka ort.

napisał/a: Hanka4 2009-11-05 23:15
Witam! Mam pytanie; zapewne wiele osób cierpi na tę okropną przypadłość,tzn.dyskopatię kręgosłupa na odcinku C-3,c-7,
w moim przypadku powodującą m.in.silne poranne bóle głowy/czasem i w nocy/.

Lekarz zlecił mi poduszkę ortopedyczną, no i mam problem. Już 3 razy kupowałam poduszki dobrej firmy
i musiałam oddać z uwagi na zapach, ja to czułam jak stęchliznę. Dusiłam się.
Pewnie dlatego,że mam alergię i każdy intensywny zapach tak odbieram.
Może ktoś zna producenta ,nazwę poduszki bez tej woni? Co ważne dla mnie,
to żeby to była poduszka w miarę miękka,z pamięcią kształtu,bo wszystko mnie w tę bolącą głowę uwiera.
Czasem mam wrażenie,jak gdybym kamień pod głową miała ,a nie miękką poduszkę./na razie z pierza/.
Będę wdzieczna za każdą radę.
napisał/a: dimedicus 2009-11-06 07:23
Poszukaj w internecie.Wpisz Poduszki ortopedyczne w wyszukiwarce google.I wybierz taką która Ci będzie odpowiadać(można zadzwonić czy napisać do firmy z pytaniami i wybrać to co Ci odpowiada)
napisał/a: Hanka4 2009-11-06 08:52
dimedicus napisal(a):Poszukaj w internecie.Wpisz Poduszki ortopedyczne w wyszukiwarce google.I wybierz taką która Ci będzie odpowiadać(można zadzwonić czy napisać do firmy z pytaniami i wybrać to co Ci odpowiada)

Witam! Dziękuję za radę.Rzecz w tym ,że nawet w sklepie nikogo nie razi ten zapach stęchlizny,szczególnie czuję go w poduszkach Sissel, ale i w innych z podobnego materiału.Nikt nie umie wyjaśnić na czym problem polega, bo oczywiście nie znaczy to że materiał jest jakiś nieświezy,tylko że produkt ma taki specyficzny zapaszek. A w internecie istotnie,spory wybór i o połowę

tańsze. Jest tylko pewne ryzyko,że żle dobierze sie rozmiar.W sklepach te ceny są mocno zawyżane,nie tylko w odniesieniu do poduszek. Będę dalej szukać, metodą prób i błędów.
Pozdrawiam.
napisał/a: fazilazi 2011-01-25 00:22
Witaj. Znam ten problem. Moja żona musi używać taką poduszkę a ja mam astmę. Obok poduszki nie mogłem spać a co dopiero na. Ale rozwiązałem ten problem tak. Wsadziłem żonie tą poduszkę do cienkiego worka, zakleiłem i to w poszewkę.
Przez rok tak spała. Właśnie w zeszłym tygodniu ścięła folię. Ja jak się położę to mnie kaszle ale jak obok leżę to już prawię nie czuję więc pewnie wyśmierdła już trochę.
Tak wiec poduszka w worek albo w dwa i głowa do góry.
napisał/a: Zofia16 2014-06-25 14:48
Nie jestem pewna czy dokładnie o to chodzi, ale chyba mam poduszkę o której piszesz. Często tuż po przebudzeniu bolała mnie szyja, a odkąd kupiłam sobie poduszkę Puch Thermal Comfort medium, moje problemy się skończyły. Więcej informacji o tej poduszce znajdziesz chyba na stronie sklepu z poduszkami: www.amejzon.pl.
Daj znać, co wybrałaś :)