Dyskomfort w prawej części brzucha

napisał/a: kinga882 2016-01-18 17:13
Witam! Od 2 tygodni dziwnie boli mnie brzuch z prawej strony. Właściwie nie jest to ból tylko jakby ucisk. Rozlany jest po całej prawej stronie. Czasami w okolicach watroby, czasem w okolicy pępka. Często czuję jakby coś przechodziło mi przez jelita, mam wzdęcia. Dziś rano kłuł mnie chwilami brzuch w okolicy jajnika. W niedzielę tydzień temu dostałam okres i od tego czasu jakby mniej mnie uwierało, aż do czwartku. Byłam u lekarza rodzinnego, zbadała mi brzuch, nigdzie nie bolał przy uciskaniu. Lekarka stwierdziła, że nie słyszy ruchów w jelitach. Dostałam skierowanie na badanie kwi i tyle. Ostatnie miesiące były dla mnie dość nerwowe. Proszę o poradę. Dodam, że mam 27 lat.
napisał/a: Tomasz44 2016-01-19 13:28
Mam właśnie coś podobnego badania wykonałem to co zlecił lekarz, gastro, krew, usg, mocz, kał i wszystko niby ok ale tez czuje dyskomfort w prawej stronie nieraz pod żebrem w stronę mostka nieraz czuje tez jak by bliżej pępka, i niestety dochodzę powoli chyba że może to być przez nadmierny stres, którego mam chyba za dużo, jeszcze idę do ortopedy bo lekarz mówi że to od kręgosłupa może być, ale odbijanie wydaje mi sie że jest od zołądka i jelit. Jakie wyniki krwi czy wyszły? U mnie badanie brzucha przy ucisku też nie bolało. Zauważyłem też ze moje dolegliwości mijaja przy pracach w których nie myślę zapominam o tym bo jestem skoncentrowany na czymś innym. Niestety praca w tych czasach nie daje możliwości odpoczynku od stresu, zawsze sie pojawia, trzeba znaleźć swój indywidualny sposób na niego.
napisał/a: kinga882 2016-01-20 20:34
Dziękuję za wpis. Ja właśnie dziś odebrałam wyniki i też ok, crp i ob w normie. Myslę, że to rzeczywiście może od stresu. Ja również jak się czymś zajmę, to nie czuję nic. Idę w piątek do lekarza. Zobaczymy.