Duży brzuch, mało tłuszczu...

napisał/a: misiek_mati 2013-10-23 00:01
Witam,

od kiedy pamiętam, czyli kilka lat mam duży brzuch kiedy go wypnę a przyzwyczajony jestem chodzić na napiętym, ale czuć jego wielkość kiedy się siedzi.

Natomiast poziom tkanki tłuszczowej jest mały, wygląda jak bym dużo zjadł nawet kiedy tego nie jem długo.

Czy to jest tak że mam niestrawione jedzenie w brzuch czy może tak zwane kamienie czy może jakiś organ powiększony.

Generalnie nic mnie nie boli, mam bardzo wolny metabolizm "moim zdaniem", tendencja do tycia i stany zmęczenia.

Czy ktoś się spotkał z podobnymi sytuacjami i czy można sobie z tym radzić.



Bardzo dziękuję i pozdrawiam
napisał/a: luk52 2013-10-23 01:18
Dla mnie to wzdęcia ale poczekaj na odpowiedź kogoś bardziej doświadczonego.
napisał/a: misiek_mati 2013-10-23 09:56
Witam ponownie, jak by to były wzdęcia to było by ok, ale brzuch taki sam mam i nie zmniejsza się czy zwiększa, jest mniej więcej taki sam, i nie czuje jak był napompowany.

Ja stawiam na kamienie ponieważ przez długi czas źle się odżywiałem i mam do tego stresującą prace, często muszę jeść w pośpiechu o nie regularnych porach.

Generalnie nie chcę się sam diagnozować ale tak mi się wydaję że przez tryb życia uzbierało mi się tych kamieni w jelicie grubym.

Czy ktoś miał tak czy w dalszym ciągu ma taki napełniony brzuch?

Pozdrawiam
napisał/a: luk52 2013-10-24 01:06
Na temat kamieni nic Ci już nie powiem bo nic nie wiem.
napisał/a: aaggaa3 2013-10-27 12:14
witaj :) myslę, że warto byłoby zbadać hormony tarczycy, poziom glukozy we krwi, ogólnie zrobić podstawowe badania typu morfologia, ob oraz USG jamy brzusznej