Duże osłabienie

napisał/a: katheryne 2013-10-10 17:27
Witam. Ostatnio zauważyłam, że ciągle jest mi słabo. Najpierw myślałam, że zemdleje w komunikacji miejskiej. Zrobiło mi się duszno i gorąco, ale gdy wyszłam na powietrze wcale nie było lepiej. Musiałam długo odczekać zanim mogłam swobodnie się ruszyć. Dziś to samo, leżę w łóżku i słabo mi. Czuję jak dygotają mi mięśnie nóg i rąk. Mam wrażenie, że nie mogę wstać z łóżka. Z tym, że bez duszności. Na początku myślałam, że to z braku jedzenia, zjadłam obfity obiad i po godzinie wszystko wróciło. Dygotanie mięśni. Jem ostatnie 2-3 tyg. dużo więcej niż wcześniej. Śpię b. dużo w nocy 8-9h i w ciągu dnia ok2-3h. Nie uprawiam sportów. Nie jestem w ciąży. Mam podejrzenie perlaka w uchu, miałam badania tomografii i wymaz ale nic na razie nie wykazało. I oczywiście mam dużo zmartwień w życiu, matura, zdrowie itp.

Już sama nie wiem, anemia to to nie jest, bo jem jak oszalała.
Ktoś coś podejrzewa?
Pozdrawiam.
P.S. wiem, że przez internet jest niemożliwe postawić diagnozę (itp.) ale chociaż powiedzcie mi na co mam uważać i zwrócić szczególną uwagę! Bardzo się o siebie boję.
napisał/a: piotrosiama 2013-10-10 17:55
Dobrze, że wiesz iż przez internet się nie wyleczy a co najwyżej to można jedynie coś zasugerować. Badania jakieś robiłaś typu krew, mocz czy ekg ?
napisał/a: katheryne 2013-10-10 18:45
Badania robię mniej więcej raz w roku, ostatnio robiłam w czerwcu. Mój lekarz stwierdza, że częściej nie są potrzebne. EKG robiłam pół roku temu. Dawno, przed chwilą mierzyłam cukier i wyszło 126.
napisał/a: ~Anonymous 2013-10-10 18:53
katheryne napisal(a):Już sama nie wiem, anemia to to nie jest, bo jem jak oszalała.

To że jesz dużo to nie znaczy że nie możesz mieć anemii. Niedobory witamin w organizmie czasem w ten sposób się manifestują. Pozdrawiam.