Duża masa w brzuchu, bóle brzucha, śluz w stolcu , bóle kręg

napisał/a: kasiulka8908 2016-05-02 21:57
Od roku czuję dużą masę ( guz ) w brzuchu po stronie prawej 2 cm pod żebrami , wielkość około 10 cm :( Kiedy leżę na plechach nie czuć tego czegoś . Czuć natomiast kiedy stoją bądź siedzę i wtedy czuję dyskomfort , że coś tam jest i mi przeszkadza . Można to przesuwać , czasem boli i wciskam to mocno pod żebro . Mam biegunki , żółte stolce stolce śluzowe , bóle kręgosłupa . Biorę debutir i siemię lnianę i biegunki teraz pojawiają się co dwa tyg a nie codziennie . Niestety coraz gorzej się czuję bo ból brzucha kłujący , rozpierający jest codziennie . Zbadań które zrobiłam nie wyszło nic ! Cytologia x2 ( normalny wyniki ) USGx2 ( książkowe ) Usg dopochwowe ( bez odchyleń ) Rtg klatki piersiowej ( dobre), Usg węzłów ( bez patologii ) , kolonoskopia z wycinkami wyszła ok nic kompletnie nie wykazała.wyniki krwi dziesiątki razy robione nie wykazały totalnie nic ! Nie gorączkuje , ważę 53 kg na 170 cm , waga ta waha się zawsze od 50-55 ...w tych granicach ważę od lat . Nie mogę pojąć dlaczego ta masa nie została uwidoczniona na usg . Fakt miałam je w pozycji leżącej gdzie tego nie czuć . Zawsze jak lekko naciskam mam bóle w prawej części brzucha po całej długości . Mieszkam w UK i ciężko jest się lekarzy o cokolwiek doprosić . W ogóle nie wiem czemu ale kiedy leżę po prawej stronię czuję w dole moje jelito a po lewej nie jest jakby nabrzmiałe :( nie wiem co robić