Duża ilość skurczy dodatkowych.

napisał/a: Zbigniewo 2012-10-14 10:55
Witam, mam 23 lata i problem z tymi skurczami dodatkowymi nadkomorowymi już od 3 lat.
Od 3 dni mam ich naprawdę dużo w minucie naliczę ich średnio 10 pobudzeń, byłem u lekarza zrobiono mi ekg wyszedł jeden skurcz ale ja czułem ich więcej w trakcie tego badania.
Doktor przepisał mi lek o nazwie: Nebilet, tabletki, 5 mg, 28 szt (1/2-0-0) i nutricardin (1-0-1) nie odczuwam żadnych zmian a nawet czuje się bardziej osłabiony. Jeżeli te skurcze mam co pare sekund to pewnie na dzień mam kilka tysięcy.. plątałem się od kardiologa do kardiologa miałem robiony holter który pokazywał tych skurczy 155, echo też nic nie wykazało i każdy uspokajał że to nic takiego, zacząłem prace i przez rok czasu miałem nawet spokój i zaczęło się znów 3 dni temu ale gorzej nigdy tyle ich nie miałem. Co robić? Czy te leki zaczną działać dopiero po kilku dniach? Strasznie odczuwam te skurcze mocne uderzenie serca aż do gardła boje się że przejdzie w coś gorszego i nikt nie zdoła mi pomóc :( dziś idę do pracy na nockę 12godzin bardzo ważny dzień i nie chcę zaliczyć wtopy.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-10-14 18:25
może to na tle tarczycy badałeś TSH ?
napisał/a: Zbigniewo 2012-10-15 16:15
Tak, wszystko ok.