Duszności

napisał/a: Janek 2007-07-16 21:46
Witam!!!!
Mam pewien problem otóż od jakiegoś miesiąca odczuwam duszności, co jakiś czas muszę brać głębszy oddech.Gdy zegnę swoje ciało w bok odczuwam ból w płucach. Na dodatek gdy siedzę po turecku lub mam skrzyżowane ręce to cierpną mi w/w kończyny.
Byłem z tym u lekarza-za pierwszym razem lekarz przepisał mi środki przeciwbólowe i maść Fastum.-niestety nic to nie pomogło......
Za drugim razem zrobiłem rentgena płuc- lekarz powiedział że nie ma żadnych zmian ogniskowych w płucach ani w obrębie naczyń krwionoisnych(wykluczył grużlicę(powiedział że przy grużlicy podnosi się OB-u mnie wynosiło ono 2) i przepisał jakiś antybiotyk na zapalenie oskrzeli za 5zł(Unidox)-podczas kuracji było trochę lepiej jednak po jej zakończeniu znowu to samo.
Dodam że paliłem przez jakieś pół roku-zaprzestałem palenia po tym jak pewnego dnia zobaczyłem w mojej plwocinie pokażną ilość krwi. Dziś już w mojej ślinie nie ma krwi ale jest ona strasznie gęsta, i zalega mi w gardle no i oczywiście mam dolegliwości opisane wyżej. Ciśnienie moje zazwyczaj wynosi średnio 118/68. PYTANIE CO MI DOLEGA??????
LEKARZE MNIE ZAŁAMUJĄ..Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI W TYM WĄTKU