Dusznosci, szybkie męczenie się

napisał/a: dodo1986 2007-12-05 11:28
Witam
Od pewnego czasu mam małe trudności z oddychaniem.
Czasem nie mogę wziąć głębokiego wdechu
Bardzo szybko się męczę, czasem tylko przyśpieszam kroku i już czuję jak dyszę.
Miałam wcześniej bóle w klatce piersiowej ale przeszły po zażywaniu Bioparoxu.
Robiłam rtg klatki piersiowej i wszystko w porządku.
W lewym płucu zrost.
Do tego od kilku dni po kilka razy dziennie mam uczucie w gardle przy wydychaniu jakby nie całe powietrze zostało wydalone tylko jakby mi coś przeszkadzało w tym, żeby wykonać prawidłowy wydech.
Nie jest to uczucie kulki w gardle ani nic w tym rodzaju.
Nie mam pojęcia jak to nazwać.
Mam ogólnie takie poczucie że nie całe powietrze z płuc zostało usunięte przy wydechu.
Dzisiaj się trochę wystraszyłam i na raz poczułam jakby mi serce stanęło, po czym aż zaczęła mnie lekko piec klatka piersiowa ale zaczęłam szybko oddychać i przeszło.
Mam tak raz na dzień. Czy to nie przypadkiem arytmia?
Miałam w życiu kilkukrotnie robione ekg i nigdy nie wykazało nic.
No i jeszcze pobolewa mnie głowa ostatnio, a raczej czuję ucisk ale tylko w jakiejś małej części głowy. Następnym razem jest to inne miejsce. I co jakiś czas czuję ucisk w skroniach.
Ciśnienie zawsze miałam w porządku, wyniki krwi i moczu również z wyjątkiem lekko zawyżonej liczby krwinek czerwonych.
Miałam też problemy z gardłem.
Co o tym sądzicie?
Bo nie wiem czy się przejmować a do lekarza nie mam czasu iść naprawdę!
napisał/a: anulka1232 2008-04-11 20:12
DO LEKARZA I TO JAK NAJSZYBCIEJ-RADZĘ!
napisał/a: mariel2505 2008-04-12 14:50
ODNOŚNIE TYCH PŁUC CZY MIALAŚ ROBIONĄ SPIROMETRIĘ,LUB BRONCHOSKOPIĘ JEDNAK MASZ ZMIANY W PŁUCU I TO MOŻE TEŻ BYC POWODEM MĘCZENIA SIĘ.ZROBILABYM TEŻ ECHO SERCA .ALE NAPRAWDĘ ZMOBILIZUJ SIĘ IDZ DO LEKARZA NIE LEKCEWAŻ TEGO.POZDRAWIAM
napisał/a: pawelec3 2008-04-18 12:59
Możliwe, że to nie właśnie same płuca są przyczyną, a np. serce więc nie pozostaje nic jak tylko udać się do lekarza.