Duszności, bezdech przy zasypianiu

napisał/a: sinalco 2007-07-31 01:39
Witam,
Od jakiegoś czasu podczas zasypiania występuje u mnie następująca sytuacja: kiedy już odpływam, nagle łapczywie zaczynam łapać powietrze i unoszę głowę, żeby złapać oddech. Zdarza się to co dzień. Dodatkowo podczas zasypiania pojawiają się czasami lekkie drgawki kończyn dolnych. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, chociaż jestem otyły, nie mam takich problemów za dnia - żadnych duszności. Dodam, że to na pewno nie nerwica, ponieważ nie mam zbyt wielu problemów na głowie. Zastanawiam się co może być przyczyną tych problemów. Podejrzewam, że może to mieć związek z moją wagą, ale czy tylko? Czy zrzucenie zbędnych kilogramów rozwiąże problem? Dzięki z góry za zainteresowanie moim postem. Pozdrawiam!
napisał/a: kokowal 2009-03-09 08:08
Mam identycznie to samo.Niestety brak odpowiedzi w tym temacie.
napisał/a: bingo61 2009-11-04 21:04
od miesiąca mam to samo zrobiłem badania serca próbę wysiłkowa i nic ale w czasie kiedy zasypiam dusze się trwa to cała noc czy ktoś ma podobne objawy
napisał/a: sikorka39 2009-11-17 23:12
Ja również coś takiego czuję...... kiedy zasypiam wydaje mi się że się duszę ,nie mogę złapać powietrza ani przełknąć śliny mam to już ponad rok
napisał/a: pegor 2010-05-29 13:46
Witam mnie to trzyma ponad rok, podczas zasypiania szybki zryw i łapanie powietrza, niekomfortowe uczucie zwolnienia pracy serca. ja mam na to sposób, rozcieram sobie klatkę piersiową ale przed zasypianiem, ale niestety bywa ze to jest silniejsze i nie skutkuje. milem juz robione serie badan i nic. jeśli ktoś ma to zdiagnozowane to proszę o pomoc, ile można tak żyć...?
napisał/a: sinalco 2010-05-30 01:32
Witam,
problem ustąpił. Nie mam diagnozy, ale powiem Wam co mi pomogło. Jeśli masz grupę krwi A, to zastosuj dietę dla tej właśnie grupy. Będzie na początku niełatwo, bo trzeba odstawić mięso i nabiał, ale efekty będa świetne. Poprawi Ci się samopoczucie i z czasem ustąpią problemy przy zasypianiu. Sam wiesz jaki to horror, więc myślę, że cena jest niewielka. Wpisz w googlach dieta dla grupy krwi A i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Dodatkowo kup magnez, potas, chrom i bodymax. Łykaj zgodnie z zaleceniami producenta. Pzdr. P.S. Jeśli masz inną grupę krwi to może dieta dla Twojej jest równie skuteczna. Warto spróbować.
napisał/a: pegor 2010-05-30 11:36
Dziekuje. dosc mam juz tego horroru, zwlaszcza ze mam 22 lata i jak zyc z takim czyms, lek przed zasypianiem, czy dzis bedzie normalnie czy znowu cos nie tak. napewno skorzystam z diety, pozdrawiam:)