Dusznośc - kłócia

napisał/a: DAWNO 2010-05-24 18:08
Witam mam 17 lat i mam problem mam duszności i kłóje mnie w klacie czasem. W nocy mam najgorsze duszności czasem spie i się budze i oddechu nie mogę złapać na 2-4 sekundy poczym oddycham ,ale z dusznościami. Dodam ,ze czasem chodzą mi ręcę np jak noszę herbatę w szklance. Czasem tez w nocy mocno serce mi bije np 50 sekund i bije normalnie. A i dodam jeszcze ,ze w szkole jak pisze coś to długopis jest potem mokry tzw. pocą mi się tez ręce ;/

Byłem u lekarza robiłem RTG,EKG MORFOLOGIA [Prawidłowe] Byłem u alergologa wykryto alergie u pulmonologa też ,ale i tak nic nie doradziła ;/ U kardiologa byłem też robiłem badanie HOLTEROWSKIE, USG serca [łagodna niedomykalnośc zastawki pnia płócnego ] gadała ,ze to nic groznego i nie kazała się przejmowac i poszedłem.


Tak ,wiec proszę o pomoc ,bo już mam dośc chodzenia do tego lekarza;/


Pozdrawiam
napisał/a: malutka40 2010-05-25 10:07
Myślę że wskazana jest wizyta u psychologa czy psychiatry,moja pani psychiatra jest zarówno psychologiem i to jest super bo mam dwa w jednym,wejdz na strone znanylekarz i tam poszukaj najlepszego specjalisty w Twoim rejonie.Ja mam duszności juz od 32 lat i musze z tym zyć,też byłam na wszystko badana i okazało się że mam to na tle nerwowym,są też odpowiednie terapie z których mógłbyś skorzystać.Pozdrawiam
napisał/a: DAWNO 2010-05-25 19:21
Tak się zkłada ,ze chodze do psychologa ,ale raczej staram się tam nie chodzić jakoś nie przepadam za chodzeniem w takie miejsca. Moge i miec na tle nerwowym od 2 lat ponad te duszności mam i ogólnie denerwuję się na wszystko ;/ A co mi pomoze na to ? konieczna jest wizyta u lekarza czy moze sam sobie bym poradził.
napisał/a: malutka40 2010-05-25 21:44
To moze idz do psychiatry.............a psychologa zapytaj sie o terapie.............jak umiałbyś sam sobie pomoc bylo by wspaniale,wejdz na wątek "nerwica lękowa"......tam poczytaj jak ludzie sobie radzą.
napisał/a: DAWNO 2010-05-26 13:28
Poczytam dziękuję pani za pomoc jak zdecyduję się pójsć do lekarza po skierowanie to napisze ,ale jak będę się czuć gorzej teraz ,bo mozliwe ze mam tę lękową objawy się zgadzają.


pozdrawiam