Dudnienie w uchu i dziwny ból głowy

napisał/a: greggor 2008-01-06 22:18
Witam.
Kilka lat temu zaczęło mi dudnić w lewym uchu.
Dolegliwość dawała o sobie znać dopiero jak kładłem sie spać a wokoło było zupełnie cicho.
Nie przejmowałem sie tym bo właściwie nie przeszkadzało mi to.
Do czasu.
Kilka miesięcy temu owe dudnienie zaczęło sie pojawiac nawet w ciągu dnia i towarzyszył dziwny ucisk jakby ktos próbował mi cos wcisnąc do ucha. No i pojawił sie dziwny łagodny ból głowy z lewej strony. Tak jakby mnie bolały włosy bo głownie przy czesaniu włosów promieniuje.Zaczął także spływac dziwny płyn po tylnej ściance.
Postanowiłem iśc do lekarza larungologa.
Stwierdził, że mam cos z zatokami. Zrobiłem zdjęcie rengienowskie i niby mniało cos tam być. Lekarz nakazał mi wyrwać ząb bo twierdził ,ze to może od zęba.Fakt,ząb był w złym stanie. Wyrwałem ząb. Dostałem antybiotyk. Pamietam ,że była to klandymycyna.
Po 10 dniowej kuracji wszystko niby ustapiło,ale dalej minimalnie spływała wydzielina a w uchu delikatnie dudniało.
Po kilku tygodniach objawy sie nasiliły.
Poszłem znowu do laryngologa i znowu antybiotyk. Tym razem nie pamiętam jego nazwy. Do tego lekarz stwierdził ,ze mam wrodzony nieżyt nosa.
Zjadłem co zapisał i znowu lepiej ale wydzielina delikatnie spływała, ucho dudniło a głowa dziwnie bolała.
No to kolejny raz do laryngologa.
Teraz lekarz wykrył skrzywienie lewego otworu nosowego i pytał czy nie jestem alergikiem. Nie robiłem testu na alergeny więc nie wiem.
Dodam,że im mocniej dudni w uchu to wiecej wydzieliny sływa i ból głowy mocniejszy.Właściwie tródno nazwać to bólem głowy bo to raczej ukłocia a przy czesaniu odczucie promieniowania.
Na dzień dzisiejszy to znowu mocne dudnienie i mocny ucisk. Wydzielina spływa a głowa od strony ucha delikatnie boli.