Drżenie mięśni, bóle głowy, niedoczynność tarczycy.

napisał/a: waw95 2014-04-18 15:09
Witam, mam 20 lat, w październiku zdiagnozowane Hashimoto, od niedawna odczuwam lekkie drżenie mięśni na całym ciele. Szybkie, krótkie skurcze, nie takie typowe jak np. łapie skurcz łydki, tylko niebolesne, drganie przez chwilę na łydce, potem na stopie, udzie, czasem jakby pulsowało na plecach, na ręce, bóle głowy, lekkie drżenie, pulsowanie. Czasem czuję przez chwilę niewielki ból w klatce, palca, stopy, uda. Nie jest to zależne od pory dnia. Nie wiem czy to ma związek z tarczycą.
Badania krwi, moczu-prawidłowe, to samo gastroskopia, neurolog twierdzi, że to z nerwów, kiedyś się stresowałem, chociaż ostatnio w ogóle.
napisał/a: waw95 2014-04-18 20:11
Czasem pulsuje mi np. udo kilka razy, za chwilę plecy itp. był moment, że spuchł mi palec u ręki, po kilku dniach wrócił do siebie, raz mi ręce drżały, bóle głowy, jakby napięcie albo drżenie z tyłu. To drżenie/skurcze/puls jest nie duże, ale zauważalne dla innych.
Ten ból jest wędrujący, nie wiem jakie badanie wykonać. Zdrowo się odżywiam.
Badanie kału na pasożyty poza candida sp średnio liczne, nic nie wykazało, a wielu uważa, że taka ilość jest dopuszczalna. Może jakiś ucisk tętnicy?
Proszę o odpowiedź.