Drżąca powieka

paulka12
napisał/a: paulka12 2009-06-12 08:48
Witam,

Nie wiem co jest tego przyczyną ale od kilku dni drży mi górna lewa powieka. Cały czas ta sama, niezależnie od sytuacji. Nigdy wcześniej tak nie miałam, jeżeli się coś takiego zdarzało to była kwestia kilku sekund i przestawało, teraz trwa to już ok 6 dzień i jest dosyć częste. Powiedzmy kilkanaście razy na godzinę po kilka sekund. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu, nie możliwe by było to spowodowane stresem. Na nic nie choruję. Ostatnio zażywałam antybiotyki na sprawy trądzikowe. Proszę powiedzcie że to minie. Czy to brak witamin? Łykam magnez od 5 dni i na razie żadnych efektów, czy na efekt mam jeszcze poczekać czy to nie jest przez brak magnezu??
napisał/a: agnieszka^ 2009-06-22 12:01
Ja też tak miałam, ale zaczęłam pić magnez w tabletkach musujących.
Jeśli do tego masz bolesne skurcze łydek i słabe, cienkie i łamiące się włosy, to z pewnością brak magnezu.
Jeśli nie masz tych objawów, to poczekałabym jeszcze kilka dni przy kuracji z magnezem, jeżeli drganie nie minie, zgłoś się do lekarza.
Często jest też tak, że tabletki kupione bez recepty mogą mieć nie dość skuteczne działanie.