Druga blada kreska na teście ciążowym

napisał/a: anio0sia 2015-10-08 14:51
Witam wszystkich serdecznie,

Nie tak dawno pytałam o pierwsze objawy ciąży, a dzisiaj proszę o pomoc w interpretacji wyników testów ciążowych. Zrobiłam dzisiaj dwa (oczywiście nie jednocześnie, ale w odstępie ok. 30 inut) i w ciągu pięciu minut wyszły na obu drugie, bardzo blade kreseczki. Niestety, instrukcja obsługi mojego testu nie posiada wzmianki o takiej ewentualności, więc proszę Was o pomoc. Druga kreska jest czy jej nie ma? Dodam, że jestem w 29dn, okres powinnam dostać dziś, ale nie mam żadnych objawów, jakoby miał nadejść w niedalekiej przyszłości. Załączam zdjęcie obu testów. Czy można już powiedzieć z całą pewnością, że są one pozytywne? Dodam, że testy wykonywałam popołudniu.
napisał/a: wikam2 2015-10-08 14:59
Nie można....na 100%....;)
Powtórz jutro/pojutrze i bedzie wiadomo :) Ew. 21 dni po stosunku.
napisał/a: anio0sia 2015-10-08 15:07
wikam napisal(a):Nie można....na 100%....;)
Powtórz jutro/pojutrze i bedzie wiadomo :) Ew. 21 dni po stosunku.


A czy jeśli jutro rano zrobię trzeci test i wyjdzie on również pozytywny (czytałam, że poranny mocz "lepiej działa" i kreseczki mogą być bardziej widoczne) to już będzie przesądzone? Mam różne dziwne objawy od kilkunastu dni i test chciałam już robić szybciej, ale doszłam do wniosku, że czekanie mnie nie zabije przecież ;) Pojawiły mi się dziwne żyłki wokół sutków, mam wzdęty brzuch, o, właśnie znowu lecę siusiu... Po prostu czuję się inaczej. Nigdy w życiu tak nie miałam, ale z drugiej strony aż mi się wierzyć nie chce, że jedna jedyna chwila zapomnienia z mężem (zawsze się zabezpieczamy, a tylko ten jeden raz nas poniosło) byłaby tą wiążącą na całe życie ;)
napisał/a: anio0sia 2015-10-08 15:08
A po tym stosunku jestem dokładnie 19 dni. Miałam akurat dni płodne...
napisał/a: wikam2 2015-10-08 20:01
Zrób ten test pojutrze okey? :))) Z porannego moczu :) I bedziemy pewne na 100%! :)
Tę kreskę ciężko zinterpretować....gdybyś napisała;
chce być w ciązy - można by odpowiedziec - jesteś! w końcu ją widać!
Gdybyś powiedziała - boje się ciązy - można by odpisać - cień kreski się nie liczy, nie ma ciąży, ma być gruba, kolorowa!
Wytrzymasz do pojutrza? :)
napisał/a: anio0sia 2015-10-08 23:08
Z testem poczekam. Na wszelki wypadek, umówiłam się na poniedziałek do gina :) jeśli nawet to nie ciąża, to wizyta się przyda ;) ale dzięki za odpowiedź!
napisał/a: anio0sia 2015-10-12 22:26
W sumie zrobiłam 6 testów - wszystkie pozytywne. Według moich obliczeń jestem w 4t5d ciąży :D i dzisiaj odbyłam pierwszą wizytę u ginekologa. Pęcherzyk ciążowy mierzy 0.55 cm, a pani doktor coś wspominała, że moje echo jest książkowe... nie bardzo rozumiem o co z tym echem chodzi? Zarodka jeszcze nie widać, kolejna wizyta za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zobaczę już serduszko mojego Maleństwa. I chociaż strasznie się boję, że tak łatwo jest o poronienie, zwłaszcza z moją niedoczynnością tarczycy, to wierzę, że po takim cudzie, że za pierwszym podejściem się udaje, to nie ma bata, że coś złego się stać może :) Chyba jestem "skazana" na tę ciążę :)
Pozdrawiam serdecznie!
napisał/a: wikam2 2015-10-13 20:19
No poczytaj o echu zarodka :)

GRATULUJĘ! :))))))))))))))))))
napisał/a: anio0sia 2015-10-13 20:24
wikam napisal(a):No poczytaj o echu zarodka :)

GRATULUJĘ! :))))))))))))))))))


Dziękuję! :) Czytam i czytam, ale nie wiem czy mogę już przyklasnąć sama sobie i uwierzyć, że skoro echo książkowe, to i piękny zarodek będzie :) mam też zrobić sobie betę. Wiem, że powinna ona rosnąć, ale czy jej przyrost może świadczyć o prawidłowym rozwoju ciąży, czy po prostu o ciąży?
napisał/a: wikam2 2015-10-13 20:27
O ciązy już wiesz, teraz przyrost ma świadczyć o prawidłowym rozwoju - Twój lekarz chyba jest fajny i dba o wszystko :)))
Co raz częściej dzieje się tak w gab. prywatnych.