Drgająca powieka

napisał/a: olenka26 2006-11-30 09:19
Witam, Proszę o pomoc w następującej kwestii. Od przeszlo dwoch miesiecy zmagam sie z drgającą powieką:( Odkąd rano otworzę oko, powieka skacze mi przez calutki dzień
Ponieważ mam problemy ze wzrokiem i ok 14 h dziennie spedzam przed komputerze byłam pewna że problem tu właśnie tkwi. Udałam sie więc do okulisty gdzie dowiedzialam się że przyczyna tkwi gdzie indziej.
Prawdopodobnie podczas wizyty u dentysty (2 miesiące temu wyleczyłam wszystkie i tu sie zaczęło) gdzie kanałowo miałam leczone dwa zęby (4 i 5 po tej samej stronie) został uszkodzony nerw. Polecono mi zrobić rtg żeby wykluczyć ziarnine (czy podobnie). Nie wiem jaki to ma związek.
Być może ktoś już zmagał sie z podobnym problemem. Proszę o porade.
napisał/a: straigh_ah 2006-12-14 20:24
2 miesiace temu mialem taki problem (mrugająca powieka). Wiem to strasznie uciążliwe... Dowiedzialem sie przez przypadek ze to jeden z objawow niedoboru magnezu w organizmie. Sprobuj popic troche multiwitaminy z magnezem (w postaci tabletek). Mi po tym przeszlo.
napisał/a: olenka26 2006-12-15 08:08
niestety, jadlam magnez przez przeszlo miesiac. nic nie pomoglo :(
napisał/a: Peter 2006-12-15 08:25
Czy zrobiłaś to RTG, bo to bardzo istotne!
napisał/a: yankees 2009-02-05 17:07
Ja mam podobny problem z ta powieka..ale zastanawiam sie czy na to wplywu niema moja praca.
Pracuje w bardzo duzym stezeniu oparowym cos takiego jakby lakiery. Jest to styren wiem ze jest drazniacy na uklad nerwwy.
Moze i magnez by sie przydal bo pracuje ciezko fizycznie
napisał/a: chicken77 2010-02-16 20:23
a ja systematycznie jem magnez i ostatnio drży mi powieka, a nawet cała brew
nie jestem pewien czy to tylko brak magnezu i wit.B
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-16 20:27
Ale jesteśmy w stomatologii :)