Drętwienie w głowie

napisał/a: mrotterdam 2014-04-30 15:34
Witam. Mam dość poważny problem. Mam 27 lat, jestem kobietą, szczęśliwą mama... Od około roku mam problemy z głową. Podczas chodzenia, a także gdy siedzę i skręcę głową w bok mam wrażenie sztywnienia i drętwienia mózgu. Nie umiem tego inaczej opisać. Czasami czuję to również podczas głębszego wdechu. Wszystko trwa tylko sekundę i jest później ok. lecz to się powtarza min 20-30 razy dziennie. Nie boli mnie głowa, może czasami zatoki. 3 miesiące temu miałam zabieg prostowania przegrody nosowej, bo niby ona przyczyniała się do moich problemów z zatokami. Nie czuję różnicy po tym zabiegu i dodatkowo muszę często używać kropli Xylomentazolinm, bo mam obrzęk w nosie. Przebywam w Holandii i mam tu lekarza do którego oczywiście chodzę. Miałam robione następujące badania w ciągu ostatniego roku:
RTG klatki piersiowej- OK
RTG Odcinka szyjnego kręgosłupa- OK
RTG zatok- Wykazało zgrubienia błon śluzowych w zatokach szczękowych
USG szyi- OK, tarczyca ok
USG serca- OK, jedynie śladowa niedomykalność zastawki mitralnej
EKG kila razy- w normie
Holter- Rytm zatokowy 50164/min. Średnia dobowa HR 94/min. W czasie aktywności fizycznej incydenty tachykardii zatokowej i utrwalonego częstoskurczu przedsionkowego max do 150/min. VPB-2, SVPB razem 437
(Badania dotyczące serca robiłam prywatnie w Polsce gdyż odczuwałam często kołatania serca. Po rzuceniu palenia dolegliwości ustąpiły)
Morfologia: (Mam nadzieję, że dobrze przetłumaczę z holenderskiego) wykonywana kilkakrotnie i wciąż podobne wyniki:
OB-2 (za każdym razem wychodzi 2)
leukocyty- 8,5
Erytrocyty-4,95
hemoglobina-8,5 mmol.l
hematokryt- 0,41 L/L
M.C.V.-83
M.C.H.-1,7
M.C.H.C.-20,6
Trombocyty- 269
ALAT; SGPT- 19U/l
ASAT;SGOT- 16U/l
gammaGT- 33U/l
kreatynina- 53 micromol/l
TSH- 0,96mU/l
C-reaktywne białko (CRP)-
napisał/a: mrotterdam 2014-05-12 21:11
Po co jest to forum? Czyżby jestem jedynym tak "dziwnym" przypadkiem?