Drętwienie rąk

napisał/a: Izabela_17 2016-12-07 15:02
Dzień dobry. Mam problem z drętwieniem rąk. Wszystko zaczęło się ok 6 lat temu gdy pracowałam przy zrywaniu kwiatów i co noc zaczęła mi drętwieć prawa ręka, tłumaczyłam to sobie zmęczeniem i nadwyrężeniem ręki. Po zmianie pracy ból z czasem ustał ale wrócił nie pamiętam dokładnie ile ale na pewno z 3 miesiące temu i od tego czasu dosłownie codziennie rano budzi mnie zdrętwiała prawa ręka, ból odczuwam w przedramieniu i dłoni, muszę spuścić rękę luźno z łóżka lub położyć prosto i z czasem skurcz mija, od jakiegoś czasu zaczęła drętwieć również lewa ręka, może minimalnie ból jest słabszy niz w prawej ale nie wiem jak już sobie z tym radzić. Gdy ból przejdzie a ja leżę jeszcze w łóżku skurcze wracają, lecz w ciągu dnia chodząc czy siedząc nie odczuwam żadnego bólu. Ale codzienne pobudki doprowadzają mnie już do szału. Nie wiem pracuje w kawiarni więc jestem cały czas na nogach może to zmęczenie ponieważ od kilku dni przy chodzeniu bolą mnie stopy tzn. wewnętrzna środkowa część stopy, nie wiem jak opisać ten ból to jakby kłócie czy ciągnięie, trochę dźwigam, cały czas noszę coś na tacy. Proszę o opinie, czy ktoś miał podobne objawy. Gdy wróciły problemy z jedną ręką myślałam że może faktycznie jakoś w nocy śpię na niej dlatego rano boli ale z drugiej strony boli naprawdę codziennie i jeszcze doszła druga ręka. Proszę o radę. Z góry dziękuję.