Drętwienie rąk, bóle mięśni, sm, nerwica, kręgosłup?

napisał/a: pampam1 2015-05-14 13:42
Witam, moim problemem od kilka tygodni są drętwienia rąk, najpierw zaczęło się od lewej ręki, lekarka zrobiła ekg, powiedziała że to nerwica.
Nerwicę mam już jakieś 3 czy 4 lata i szereg przeróżnych objawów, teraz jestem na etapie strachu przed SM.
Aktualnie drętwieją mi obydwie ręce, ostatnio było tak że na jakiś czas w ciągu dnia przestawało, a potem znowu drętwiały i tak w kółko, dzisiaj od rana cały czas są zdrętwiałe, czuję jakby ważyły po 100 kilo, nie miałam za bardzo siły żeby wysuszyć włosy suszarką.
Nie wiem czy mi się wydaje, ale zauważyłam że kiedy zmienia się pogoda a szczególnie na deszcz to drętwienie jest częstsze i bardziej dokuczliwe, wiem również że mam lekką skoliozę, powiedział mi to lekarz medycyny pracy i wiem że od tego również mogą drętwieć ręce, ale kiedy powiedziałam o tym ostatnio lekarzowi rodzinnemu kiedy bolały mnie to kazała mi smarować je maścią przeciwbólową.
Nie chcę iść do lekarza bo widzę że już mnie olewa, czy takie objawy mogą być w nerwicy, czy to SM?
W święta po przebudzeniu się miałam bardzo rozmazany wzrok w jednym oku, trwało to ok. 30 minut, po świętach poszłam do okulisty Pani doktor nic nie znalazła poza niewielką wadą wzroku.
Drętwieją mi również stopy, najczęściej po przebudzeniu, ale najgorszą zmorą są ręce, czasami czuję tez jakby mrowienie, pieczenie już sama nie wiem co jest nerwicą a kiedy ból jest z choroby.
Proszę o pomoc

Dodam jeszcze że ostatnio bardzo mnie bolą mięśnie klatki, zazwyczaj bolało przy dusznościach ale ostatnio trochę mi lepiej z oddychaniem, a klatka boli niesamowicie.