Drętwienie palców lewej ręki

napisał/a: xViRuzx 2014-09-20 19:33
Witam.

Mam od tygodnia nieznana mi dolegliwość jaka jest drętwienie 4 i 5 palca lewej reki, zdarza się to bardzo często w ciągu dnia bo nawet 10 razy dziennie, Trwa to od 5 do około 30 minut. Pracuje jako magazynier i nieraz muszę się nadźwigać ciężarów. Nie wiem czy to zależne tez od mojej wagi względem wzrostu wiec podaje wytyczne ( 174cm i 83kg ). Od dzieciństwa cierpię na Dyskopatię (lekarze mówili że mam rozszczepienie kręgu lędźwiowego ale 18 lat temu jak to zdiagnozowano to miałem przeskoki dysku z uciskiem na nerw i głównym mankamentem wtedy był potworny ból pleców, nie wiem czy to może być spowodowane tym czy inna sprawa.

Proszę o pilna odpowiedź bo nie ukrywam ze mam lekkiego stracha ponieważ bardzo rzadko coś mi dolega.
napisał/a: Andzrej 2014-09-21 15:18
http://www.emedycyna.info/zespol-ciesni-kanalu-nerwu-lokciowego
napisał/a: xViRuzx 2014-09-21 21:53
Dziękuje ci Andrzej aczkolwiek z fraz lekarskich nie wiele rozumiem. przeraziłem się jeszcze bardziej przez te wszystkie lekarskie sformułowania :( Można o jakąś bardziej konkretną opinie z której nie lekarz będzie. Będe bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam:
Mariusz
napisał/a: karolajn911 2014-09-23 22:59
najprawdopodobniej masz zespół ciśnieni. Może byc potrzeba pomoc ortopedy albo chirurga. Jeśli to zespół ciśnieni to przeważnie twoje objawy są spowodowane zapaleniem lub zwyrodnieniem w nadgarsku. Przyczyny sa różne od choroby zawodowej po reumatyzm.