Drętwienie palca u stopy

napisał/a: davvka 2015-08-06 17:49
Dzień dobry,
łapę się już czego mogę, więc postanowiłam napisać tutaj. Mojego lekarza nie ma, poszłam do jakiejś Pani w zaspstwie, która wydawała się być bardzo nie kompetentna, bo nie powiedziała nic, tylko wypisała 2 recepty na 200zł...

Do rzeczy.
Od wczoraj drętwieje mi palec w prawej stopie, ten zaraz obok kciuka... Nie odczuwam tego gdy siedzę/leżę. Tylko podczas chodzenia, tak jakby jakiś nerw uciskał, nie mam pojęcia. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.
Co może być tego przyczyną i czy może być to groźne, czy może samo przejdzie. Nie wiem czy iść i szukać jakiegoś inengo lekarza czy jeszcze poczekać.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
napisał/a: piotrosiama 2015-08-06 18:28
Hi hi - nie wiedziałam, że wśród palców u stóp są kciuki :(

Nosisz nowe obuwie, jakiś uraz stopy, co przepisał lekarz ?
napisał/a: davvka 2015-08-06 19:18
Hahah, no rzeczywiście :P Chodziło oczywiście o dużego palucha :P
Żadnego nowego obuwia, nic uciskającego.. chodzę w balerinkach.. w poniedziałek dużo stałam bo byłam w pracy.. i najpierw zaczęło mnie boleć tak jakby z drugiej strony kolana... w zgięciu tak jakby żyła, ciężko stwierdzić... no i od wczoraj ten palec...
Przepisała jakies leki które mają poprawić przepływ krwi itp.. mam podać dokładną nazwę? :)
napisał/a: piotrosiama 2015-08-06 23:13
Chyba nieźle lekarz zadziałał - zastosuj to co przepisał.
napisał/a: davvka 2015-08-06 23:58
za całość zapłaciłabym 194zł... jedno opakowanie kosztowało prawie 50zł jakiś tych tabletek.. sorry.. nie stać mnie dlatego pytanie czy samo minie? :)
napisał/a: piotrosiama 2015-08-08 17:47
I jak ten palec ?
napisał/a: davvka 2015-08-08 22:49
Bez zmian... Jest to strasznie dziwne... bo jak chodze normalnie po dworze, to jest wszystko okej... przy prowadzeniu samochodu, też jest wszystko ok... a chodze po domu i czuje że się tak jakby napina, naciąga, drętwieje... ciężko mi powiedzieć co dokładnie czuje...
napisał/a: piotrosiama 2015-08-08 23:38
Spróbuj pomasować pod wodą w trakcie kąpieli. Pamiętać trzeba że masujemy od końca palców do góry stopy.
Pewnie jeszcze z parę dni minie jak powinno być ok.
napisał/a: davvka 2015-08-08 23:46
Dzięki wielkie :) Spróbuję :)