Drętwienie Kończyn

napisał/a: studentka_92 2012-02-19 11:57
Witajcie :) mam 19 lat i od około roku mam drętwienia kończyn i ociężały ból mięśni. Myślałam że biorąc magnez potas przejdzie. Niestety nie ustało. Od około 3 miesięcy ból i drętwienie jest tak silne ze nie pozwala spać. Gdy siedzę w jednej pozycji wystarczy kilka minut by nogi zdrętwiały na tyle że gdy chce "rozchodzić" ból to potrafię upaść po przejściu metra. Bolały mnie tylko nogi od kilku dni doszły nocne bóle rąk. Bolą mnie również mięśnie karku. Byłam z tym u lekarza rodzinnego wysłał mnie na morfologie krwi, potas glukozę i RTG kręgosłupa. Nie wiem czy bóle głowy z dzieciństwa mogą mieć coś wspólnego z tym co dzieje się teraz. Będąc kilkuletnia dziewczynką miałam raz na jakiś czas dni takie że głowa pękała z bólu było mi zimno nie potrafiłam się wysłowić bo język odmawiał posłuszeństwa. Nie kojarzyłam faktów i tego co się dzieje wokół mnie. Z tym niestety rodzice nie udali się ze mną do lekarza. Pisze bo może to tez ma jakiś wpływ na bóle które doskwierają coraz bardziej. Bardzo proszę o poradę co to może być, czego mogę się spodziewać, jakiej diagnozy. Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam
miłego dnia
Eva