Drętwienie kończyn, problem z oddychaniem - nerwica

napisał/a: rafali134 2015-08-26 12:03
Witam, mam 23 lata i mam pewien problem który polega na tym, że drętwieją mi kończyny dolne, górne, a nawet twarz, mam także problemy z oddychaniem, oddech jest szybki i płytki, jak już to wszystko ustąpi to trzęsą mi się ręce. Byłem z tym problemem u kardiologa ponieważ myślałem, że to coś od serca. Lekarz stwierdził po wynikach badań (EKG, echo serca itd) że z sercem jest w porządku i po konsultacji z nim stwierdził że jest to nerwica wegetatywna. Przepisał mi Aspargin stwierdzając że to brak potasu. Działo mi się tak mniej więcej 1-2 razy na rok, teraz nasiliło się to i miałem już tak 2 razy w miesiącu. Czytałem że mam się zgłosić do neurologa bo może być to spowodowane od kręgosłupa (pracuję fizycznie przy ogrodzeniach betonowych - kręgosłup jest prosty, mam tylko skrzywienie łopatek) bądź zgłosić się do lekarza psychiatry. Niech ktoś mi doradzi co powinienem zrobić.
thuasne
napisał/a: thuasne 2015-08-26 15:36
Powinieneś poddać się zabiegowi drenażu żylno-limfatycznego, który poprawia krążenie w kończynach. Jest to specjalistyczny masaż uciskowy, który ma na celu pobudzenie krążenia limfy w ciele człowieka. Może być wykonywany ręcznie przez wykwalifikowanego masażystę lub przy pomocy pompowanych rękawów. Aby ułatwić odpływ limfy, wykonuje się ruchy w kierunku węzłów chłonnych.
napisał/a: dorotis 2015-09-24 12:40
Zapoznaj się z tym artykułem http://www.favore.pl/baza-wiedzy/nerwica-jak-sobie-z-nia-skutecznie-radzic,3974,0.html a na pewno sobie poradzisz z Twoją dolegliwością. Trzymaj się :)