dretwienie i mrowienie lewej polowy ciala

napisał/a: Nana_B 2007-08-10 12:34
napisalam to w dziale "internista" ale otrzymalam 1 rade by udac sie do neurologa , a ze w tym momencie to niemozliwe moze tutaj ktos mi cos podpowie...

Witam serdecznie.
Od jakiegoś czasu sporadycznie a od kilku dni codziennie a nawet kilka razy dziennie mam następujące objawy:
- drętwienie i mrowienie lewej połowy ciała zaczynające się od małego i kolejnego palca lewej ręki i rozchodzące się w górę aż do ramienia , nogi , szyji i twarz aż po skroń.
- bóle w lewym kolanie, łokciu i nadgarstku
- sporadyczne uderzeniowe bóle w skroni "kilkusekundowe"
- od wielu lat mam , nie wiem jak to nazwać "atak odrzucenia głowy do tyłu i wzdrygnięcia się"
- mam systematycznie, jednak powolnie pogarszającą się wadę wzroku
- możliwe że w związku z powyższym ciągle się o coś obijam
- szybko się męczę
- mam ataki paniki z objawami somatycznymi tj. duszności, nudności, przyśpieszony oddech, uczucie gorąca od środka

Nie uczestniczyłam w żadnym wypadku, nie przyjmuję narkotyków ani silnych leków, nie pijam alkocholu .
W danym momencie nie mogę udać się do lekarza - będzie to możliwe dopiero w najbliższych tygodniach - jednak nie wiem co mi może dolegać i bardzo się boję w szczególności tych drętwień....
Bardzo proszę o odpowiedź.
napisał/a: marektomek 2007-08-11 17:43
Hej. Głowa do góry. Przez internet i tak ci nikt nie pomoże, musisz udać się do lekarza, z tymi objawami to do neurologa. Najważniejszy pierwszy krok to zdiagnozowanie choroby. Pozdrawiam. Trzymaj sie
napisał/a: Christine1 2007-08-12 10:37
Nana_B, z takimi objawami nie możesz zwlekać z pójściem do neurologa i jeśli szanujesz swoje zdrowie, to nie pisz, że to niemożliwe.

Opisywane przez Ciebie objawy, nie kwalifikują się do innej porady przez internet.