Dretwienie dloni.

napisał/a: jolaanglia 2010-09-27 00:16
Witam .Moj problem to dretwienie dloni.Od 2 tygodni mam dretwa prawa dlon nie czuje jej w ogole ,a najgorsze bole sa w nocy.Prosze napiszcie co moze byc tego przyczyna ?Pozdrawiam .
napisał/a: Vattier 2010-09-27 00:34
Jeżeli występują jakieś problemy z oddawaniem moczu należy natychmiast zgłosić się do lekarza! Również ból kręgosłupa w połączeniu z drętwieniem kończyny nie jest dobrym znakiem i wymaga interwencji lekarskiej. Czy przy zgięciu głowy do dołu występuje wrażenie odczucia "prądu elektrycznego" przebiegającego wzdłuż kręgosłupa?
napisał/a: jolaanglia 2010-09-28 00:05
Dziekuje za odpowiedz.Nie mam zadnych objawow opisanych w odpowiedzi na moj post.Jedynym problemem jest wlasnie dretwienie jednej dloni tzn nie czuje jej wcale .Co to moze byc.Pozdrawiam
napisał/a: Blackursus 2010-09-28 00:13
Nie czujesz calej dloni? Czy tylko zewnetrznej jej czesci i malego palca na przyklad. To moze byc niedobor magnezu. Ja tak czesto mam, do tego dochodza takie objawy jak; skorcze miesni, zmeczenie, drganie powiek.
Jesli jednak nie czujesz calej dloni, to zalecala bym wizyte u lekarza, na poczatek ogolnego, a on stwierdzi co dalej.
napisał/a: jolaanglia 2010-09-29 00:21
Mam zdretwiala cala dlon z wyjatkiem malego palca .Pilam bardzo duzo kawy ,a wiem ze kawa wyplukuje magnez z organizmu.Czy to moze byc przyczyna?Ograniczylam picie kawy ,ale nasilily sie bole zwlaszcza w nocy.Dziekuje za udzielenie mi porad pozdrawiam.
napisał/a: Blackursus 2010-09-29 00:31
Jesli mieszkasz w Angli, (sugeruje sie Twoim nickname)ja ostatnio kupilam magnez w wilkinsonie- taki specjalny dla kobiet, no i przeszlo mi. Jedz tez duzo pomidorow, lub pij sok pomidorowy, bo potas tez wyplokuje sie bardzo szybko. Pozdrawiam.
napisał/a: jolaanglia 2010-10-03 10:33
Dziekuje za porade .Tak mieszkam w Angli.Postaram sie zakupic te witaminy i jeszcze raz dziekuje milo mi pozdrawiam .