Doraźne uspokojenie

napisał/a: quaszle 2012-03-11 13:38
Witam serdecznie,


zwracam się z prośbą do osób, które byc może miały podobną sytuację bądź czują się kompetentne by udzielic mi potrzebnych informacji. Otóż niedługo mam konferencję prasową przed którą się bardzo stresuje. Zazwyczaj przed wystąpieniami publicznymi odczuwam lęk a niekiedy mnie zatyka. Dotychczas jakoś sobie sam radziłem ale z wagi na to, że następna konferencja posiada duży priorytet chciałbym się zabezpieczyc jakimiś "wspomagaczami". Czy istnieją środki dostępne bez recepty (cena nie gra roli), które działają uspokajająco po zażyciu np. godzinę bądź dwie przed konferencją? Cudów nie oczekuję ale również nie chciałbym stracic głowy (aby mnie nie otumaniła bo wtedy też będzie kicha). Myślałem nad persen - forte bądź Sedivitax Bio.

Pozdrawiam
napisał/a: silversurferek 2012-03-26 21:22
Witaj,
Sedivitax bio powinien zadziałać w miarę dobrze (kilka osób go chwali w dawce 3-4 tabletek) polecałbym Ci również nervomix jakieś 2-3h przed konferencją prasową (najlepiej 4 tabletki) możesz rano wypić kubek melisy i powinno być okej. Nervomix Cię nie otumani i nie otępi, a sam napisałeś, że właśnie takiego leku potrzebujesz.
napisał/a: misiekele 2012-04-04 11:16
Witam, a który lek jest lepszy?
napisał/a: silversurferek 2012-04-08 21:20
Żaden bez recepty nie zdziała cudów, ale gdybym miał polecić to wybrałbym Sedivitax bio (co najmniej dwie tabletki).