Dolegliwości żołądkowe

napisał/a: madaela-wp-pl 2007-09-06 14:01
Od dłuższego czasu mam problemy ze stronu żołądka, przewodu pokarmowego. Odbijanie, cofanie treści pokarmowej, nudności. ostatnio pojawiły się silne bóle, podobnie jak przy "połknięciu powietrza",które promieniują aż do ramienia i przychodzą takimi falami, jak się zaczną to już koniec ze mną, czasami na drugi dzień mam aż zdrętwiałe ramie. lekarz pierwszego kontaktu ładuje we mnie różne leki, któe nie na wiele się zdają. Zapisałam się teraz do gastrologa i mam wizytę 21-go, ale bardzo boję się "gaskostropii". Powiedzcie, czy to faktycznie tak boli, i co z odruchem wymiotnym, jak mi jest cały czas niedobrze, bez wsadzania jakiejś rórki? Jak sobie z tym poradzić?
napisał/a: fidel7 2007-09-06 15:05
Myślę że bedzie o wiele mniej bolało niz te dolegliwosci które odczuwasz. Tu badanie trwa 5 minut a po nich lekarz będzie przynajmniej wiedział co ci jest. Lepiej zrobić badanie poświęcic się raz a wiedzieć co ci dolega. Będzie dobrze. Oddychaj głęboko nosem.
napisał/a: madaela-wp-pl 2007-09-06 18:16
Wiem, ale jestem straszna panikara i na prawde się boję. To badanie trwa tylko 5 minut? A czy dają jakieś znieczulenie krtani?