Dokuczliwy ból w okolicy żeber i całych pleców

napisał/a: kkrawiecc 2011-04-22 10:52
Witam ma wielki problem z plecami trwa to już około 8 miesięcy mam 23 lata i nie mogę podjąć żadnej pracy z tego powodu, nie wiem jak sobie z tym poradzić i do kogo się zgłosić. Więc mój problem zaczął się gdy pracowałem za granicą praca polegała na częstym schylaniu się ale nie dźwiganiu najcięższy przedmiot który musiałem podnieść ważył 12kg. Otóż pewnego dnia w pracy podnosiłem karton z sokami i coś mi strzeliło i nie mogłem się w ogóle ruszyć każdy najmniejszy ruch sprawiał mi potworny ból jak by wbijali mi wielkie szpilki. Przeleżałem z tym 2 tyg było lepiej ale dalej bolało musiałem w takim razie zjechać do polski. Teraz ból ten najbardziej nasila się w okolicach prawej łopatki czasem boli mnie lewa czasem cale plecy czasami ból jest nie do zniesienia uczucie takie jak by coś się paliło w moich plecach nie ma dnia że mnie nie boli boli strasznie i nie wiem jak mam z tym żyć, boli mnie również w dolnych okolicach żeber z prawej i lewej strony ból jest taki jak by coś mi tam uciskało. Na prawdę ciężko mi jest z tym żyć gdyż jestem osobą młodą i muszę pracować. Byłem z tym u różnych lekarzy ale nie wiedzą co mi jest myślałem że to może nerki ale badania moczu i krwi prawidłowe chodziłem na rehabilitacje (Magnetronik, Interferon, Aquavibron) po 4 tyg rehabilitacji ból ustał na jeden dzień. Teraz boli mnie coraz mocniej, nie wierze że w tych czasach przy takiej technice nie da się z tym nic zrobić. Robiłem również prześwietlenie kręgosłupa zdjęcia załączam poniżej. Opis badania: Spłycenie kyfozy. Lewostronna skolioza I-go stopnia odcinka Th7-Th11. Zdjęcia były robione 11.01.2011r. Proszę o pomoc będę naprawdę wdzięczny. Z góry dziękuję.