Dobry ortopeda w Krakowie

napisał/a: grendina 2011-05-30 18:52
Witam serdecznie,
szukam jakiegoś dobrego ortopedy w Krakowie? Nie znam niestety tam dobrych specjalistów. Istotne oczywiście, żeby nie był bardzo drogi. Na NFZ to nawet nie liczę.
napisał/a: payton 2011-11-18 11:31
Na Białym Prądniku przyjmuje dr Więcek. Jest jednym z lepszych specjalistów, także warto się do niego udać. Na pewno Ci pomoże, do tego nie ma wygórowanych cen, także na pewno nie wydasz majątku na wizytę ;)
napisał/a: Ortopedicum 2011-11-18 18:53
Zapraszam do Ortopedicum, ul. Koło Strzelnicy 3.
Nowoczesna ortopedia, rehabilitacja, cyfrowy rtg i doskonałe USG na miejscu. Możliwość wykonania pełnego zakresu zabiegów operacyjnych.
www.ortopedicum.pl
napisał/a: Macieek84 2011-11-18 20:08
Polecam doktora Sorysza ze szpitala im.Żeromskiego (doświadczony o bardzo dobrej renomie, spokojny i trzeźwo myślący człowiek). Świetny jest też dr Chomicki-Bindas (bardzo dokładne diagnozy, skierowania na rehabilitację opisane bardzo szczegółowo, jako jeden z niewielu ortopedów bierze pod uwagę także dysbalans mięśniowy i problemy innych tkanek miękkich), przyjmuje na ul. Zamoyskiego. Jeśli chodzi o USG - dr Berta Kowalska (mówi się o dwóch tej klasy specjalistach w Polsce - o niej i o jakimś lekarzu z Warszawy, ale jego nazwiska nie znam)
napisał/a: asienkak1 2011-12-07 15:24
ja moge polecić z własnego doświadczenia doktora Rafała Więcka i jego zespół rehabilitantów, dobrzy fachowcy. a jeśli jesteś ubezpieczony w Medica Polska to nie będziesz musiał płacić :)
napisał/a: michasia123 2015-09-21 18:01
Ja najbardziej byłam zadowolona z dr Więcka. Mimo iż leczyłam się u niego kilka lat temu to do tej pory bardzo miło go wspominam. Jedyny lekarz który poradził sobie z moim kolanem - dzięki jego ćwiczeniom i zespołowi rehabilitantów udało mi się wrócić do dawnej formy!
napisał/a: MICHAL-CS 2015-09-24 10:19
Witam, polecam dr Piotr Chomicki Bindas, specjalista jakich mało, nie skupia się tylko na strukturach ale także na funkcji narządu ruchu.

Pozdrawiam
napisał/a: wiktoria88 2015-12-21 17:34
Też zastanawiam sie nad odwiedzeniem Więcka - dość już mam wiecznych bólów kręgosłupa. Nie wiem z czym one się wiążą - kilku lekarzy już próbowało i nie udało im się - moze jakaś fizjoterapia? Więcek prowadzi takie leczenie? Wiele czytam o nim dobrego i dlatego się zastanawiam
napisał/a: Sunrice 2017-01-25 18:23
Ja chodzę do doktora Rafała Więcka i sobie chwalę. Konkretny lekarz, zleca badania, zabiegi. Ja chodzę do niego z problemem stawu kolanowego. Teraz jest już lepiej, ale jeszcze sporo leczenia mnie czeka.
napisał/a: justyna.zyzak1 2019-08-22 10:06
dr Iwona Walczyk-Czapla z Rajtar Medica jest świetnym ortopedą