Dobry lek na stawy i kości dla kobiety 55 l

napisał/a: asia.kloc 2016-11-07 16:33
Witam

Czy moze ktos mi cos polecic, poniewaz na necie jest pelno produktow i sama nie wiem co wybrac na bolace stawy i kosci? Z gory dziekuje
napisał/a: PioCS 2016-11-10 08:48
Witam, nie zalecałbym suplementów diety, gdyż nie są one przebadane klinicznie i ich działanie nie jest udowodnione (często zdarza się że koncerny farmaceutyczne zlecają badania płacąc za nie, wiec są to mało wiarygodne informacje). Proszę zapytać farmaceutki w aptece lub lekarza (może być rodzinny) o leki. Potrzebna zatem będzie recepta. Miałem kiedyś pacjentki farmaceutyki i polecały structum który jest lekiem. pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-11-10 11:16
asia.kloc napisal(a):Witam

Czy moze ktos mi cos polecic, poniewaz na necie jest pelno produktow i sama nie wiem co wybrac na bolace stawy i kosci? Z gory dziekuje


A jest jakiś zdiagnozowany problem?
napisał/a: asia.kloc 2016-11-13 19:06
Dziekuje za odp. :) Nie jest nic zdiagnozowane, ale mama ma poczatki menopauzy i bola ja stawy i kosci.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-11-13 19:42
Wiesz początek menopauzy nie musi być związany z bólami stawów.
hepatica
napisał/a: hepatica 2016-11-21 13:18
Zdrowe i elastyczne stawy pomagają utrzymać suplementy, które zawierają czepotę puszystą, zwaną kocim pazurem lub vilcacorą. Roślina wykazuje właściwości przeciwzapalne, dlatego ekstrakt z niej pomoże łagodzić zapalanie stawów.