Dobry lek na obkurczenie migdałów u 4 latka.

napisał/a: sobinkae123 2012-06-19 22:57
Proszę o poradę DR PETERA. Mój syn ma 4 lata- od zawsze często chorował na anginę, ale odkąd zaczął chodzić(czyli od września) do przedszkola to praktycznie co miesiąc jest na antybiotyku. Tydzień w przedszkolu i od nowa to samo. Każdy lekarz twierdził, że ma przerośnięty trzeci migdał. Syn ciągle oddycha przez buzię, chrapie w nocy, ma bezdechy, okropnie rzuca się po cały łóżku. Wybraliśmy się do laryngologa-dostaliśmy skierowanie do wycięcia III migdałka(bez konkretnych badań-tylko spojrzenie w gardło). Odwiedziliśmy innego laryngologa(prywatnie) i stwierdził, że wycięcie III migdałka nic by nie dało bo te dwa boczne też są olbrzymie-praktycznie nie widać ściany gardła a one stykają się ze sobą nawet gdy nie ma infekcji. Pani Dr wypisała skierowanie na wycięcie wszystkich trzech migdałków naraz, lecz do tego czasu synek ma brać przez 3 miesiące IMMUNOTROFINĘ oraz robiony syrop w aptece 2% Kani..... 200(nie mogę odczytać etykiety). Jeśli to pomoże to wycięcie nie będzie potrzebne. Dzisiaj byłam z synem u naszego rodzinnego lekarza, ponieważ znów jest chory i Dr powiedział mi że te leki obkurczające nic mu nie pomogą bo migdały są potężne. Proszę o pomoc - czy jest jakiś dobry lek, który obkurczy migdały, bo przyznam, że nie chciałabym wycinać dziecku tak od razu migdałki bez leczenia.
Ewelina
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-06-20 06:50
Petera ostatnio nie ma na forum, więc ja odpowiem. Takim preparatem który on poleca w takich przypadkach jest Lymphomyosot. Medycyna konwencjonalna nie zna leku na takie powiększone migdałki, więc będzie trudno coś "akademickiego" doradzić. Od siebie dodam, że jak migdałki wyglądają tak jak opisujesz to w mojej ocenie ich wycięcie to jedyne mądre rozwiązanie.
napisał/a: sobinkae123 2012-06-20 15:07
Dziękuję za odpowiedź. Co to jest za lek i jak się go stosuje? Chcę pierwsze spróbować-jeśli nie pomoże to wtedy wytniemy.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-06-21 09:36
Na naszym forum jest kilkaset postów na jego temat i informacja jak to brać:

[url_special=http://commed.pl/search.php?keywords=Lymphomyosot&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj:1hqq8scp]kliknij tutaj[/url_special:1hqq8scp]